Skocz do zawartości

WiiM AMP | Niedrogi wzmacniacz sieciowy na początek przygody z hi-fi


Q21

Recommended Posts

45 minut temu, Matlik napisał:

Ja zamówiłem na amazon.com 26.01. Przewidywany czas dostawy był 02.02. A teraz mam informację, że zostanę poinformowany mailem kiedy będą znali czas dostawy.....

Na Amazon.com ? Zamawiałeś z USA wzmacniacz , który da się kupić na miejscu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2024 o 13:32, ProjectPi napisał:

A srebrny nawet i w ten piatek.

Zamówiłem dziś rano, dostawa ma być właśnie na piątek. Od kilku tygodni mnie kusił wziąć do testów, czekałem jednak na srebrny kolor bo taki mi się najbardziej podoba.  Dziwną ma Amazon politykę terminów wysyłek i dostaw, kilka dni temu termin dostawy był na 13-14 luty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maderos napisał:

Żeby tak Amazon obchodził się dobrze z paczkami to zaryzykowałbym zakup. A tak, medytuję w spokoju czekając na dostępność w Polsce. 

No bo jak wiadomo kurierzy obchodzą się z paczkami zamówionymi gdzieś indziej niż amazon jak z jajkiem ;) wszędzie mogą się zdarzyć uszkodzenia w transporcie, mi np z amazon.pl przyszedł bez żadnych uszkodzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, reCode napisał:

No bo jak wiadomo kurierzy obchodzą się z paczkami zamówionymi gdzieś indziej niż amazon jak z jajkiem ;) wszędzie mogą się zdarzyć uszkodzenia w transporcie, mi np z amazon.pl przyszedł bez żadnych uszkodzeń.

Ale firmowe pudelko do Ampa jest dosc delikatne, i to jest fakt. Jesli nie ma solidnego opakowania zewnetrznego, bywa roznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ktotek napisał:

Amazon, jak mi się wydaje, ma raczej bezstresową politykę zwrotów, zawsze to jest jakaś opcja. Zdam relację w jakim stanie przyjdzie moja paczka. 

O tym wiem,  ale stres zawsze jest. Widziałem już pod tą wstawką ( na amazon )  jak komuś przysłali poobijane pudełko.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ktotek napisał:

Zamówiłem dziś rano, dostawa ma być właśnie na piątek. Od kilku tygodni mnie kusił wziąć do testów, czekałem jednak na srebrny kolor bo taki mi się najbardziej podoba.  Dziwną ma Amazon politykę terminów wysyłek i dostaw, kilka dni temu termin dostawy był na 13-14 luty.

Witaj w klubie. Nie mogę doczekać się testów:

IMG-0018.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2024 o 18:47, Maciej H napisał:

Mam Wiim Pro plus i Smsl al200. Czy Wiim amp nie będzie lepszym rozwiązaniem? Ktoś ma jakieś doświadczenia? 

Jeśli jesteś obecnie zadowolony to zmiana nie będzie na lepsze. Może będzie trochę wygodniej (hdm arc), ale raczej nie lepiej "muzycznie".

al200 jest lepszym wzmacniaczem (MA5332MS) niż wzmacniacz siedzący w wiimampie (najtańszy układ TPA - tpa3255, może dlatego wiim za bardzo się tym nie chwali).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blatko no ukrywają to strasznie :) od razu było wiadomo a teraz na głównej stronie na głównej animacji od razu jest :

image.png.3da1093d8bf84bc573e83d21bd07978e.png

1 godzinę temu, blatko napisał:

al200 jest lepszym wzmacniaczem (MA5332MS) niż wzmacniacz siedzący w wiimampie (najtańszy układ TPA - tpa3255, może dlatego wiim za bardzo się tym nie chwali).

Wymieniasz same chipy a to nie opowiada całej historii, tak samo tpa3255 nie jest najtańszy. Nie zrozum mnie źle , sam używam jednego wzmacniacza z MA5332MS . Kupiłem go kiedy jeszcze nie było żadnych recenzji i jest bardzo fajny.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomasz S. napisał:

@blatko no ukrywają to strasznie :) od razu było wiadomo a teraz na głównej stronie na głównej animacji od razu jest :

image.png.3da1093d8bf84bc573e83d21bd07978e.png

Wymieniasz same chipy a to nie opowiada całej historii, tak samo tpa3255 nie jest najtańszy. Nie zrozum mnie źle , sam używam jednego wzmacniacza z MA5332MS . Kupiłem go kiedy jeszcze nie było żadnych recenzji i jest bardzo fajny.

 

 

Nie chcę się kłócić, pewno masz rację.  Miałem i mam chińczyki z tpa3255 i są to super sprzęty jak za te kilka stówek za nówkę,  

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś z paczkomatu Wiim Ampa w kolorze srebrnym, zamówionego na Amazon w środę. InPost się spisał - karton zewnętrzny jak i samo opakowanie producenta w stanie idealnym, to samo oczywiście z zawartością. Niemniej trzeba przyznać, że karton Amazonu jest dość lichy, poza tym przesyłka nie zawierała żadnego wypełnienia zabezpieczającego, więc przy mniej fortunnym zbiegu okoliczności opakowanie Wiima mogło zostać nieźle  poturbowane. 

Co do samego produktu - pierwsze wrażenia są świetne, dotyczy to zarówno budowy, obsługi jak i odsłuchu, przy czym jeszcze za wcześnie na odpowiedź na pytanie jak to gra -  muszę posłuchać trochę, pozmieniać kolumny, aktualnie mam też jakąś drobną infekcję górnych dróg oddechowych, która jak wiadomo nie poprawia wrażeń słuchowych.  

Edytowano przez ktotek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy jeżeli z odległości 2m słyszę taki lekko skwierczacy zasilaczowy dźwięk (musi być cicho w pokoju by to uslyszec) z wiima to znaczy że jest to ten wadliwy egzemplarz czy wszystkie tak mają?

Dźwięk ten co dziwne pojawią się jedynie na ustawieniu na wifi (biala dioda) i arc (pomarańczowa? dioda). Na przesyle przez BT (zielona dioda) ten dźwięk jest niesłyszalny (przynajmniej z odległości 2m). Wzmacniacz kupiłem przez amazon miesiąc temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Siewca93 napisał:

Kurcze czy jeżeli z odległości 2m słyszę taki lekko skwierczacy zasilaczowy dźwięk (musi być cicho w pokoju by to uslyszec) z wiima to znaczy że jest to ten wadliwy egzemplarz czy wszystkie tak mają?

Dźwięk ten co dziwne pojawią się jedynie na ustawieniu na wifi (biala dioda) i arc (pomarańczowa? dioda). Na przesyle przez BT (zielona dioda) ten dźwięk jest niesłyszalny (przynajmniej z odległości 2m). Wzmacniacz kupiłem przez amazon miesiąc temu.

Wadliwy, mam to samo 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawię się Wiim Ampem intensywnie od wczoraj, jest kozaki, raczej na pewno zostaje u mnie, zamawiając brałem pod uwagę zwrot. Mam już pewne spostrzeżenia co do dźwięku, obawiałem się trochę tej klasy D nie mając wcześniej dłuższego kontaktu z takimi urządzeniami. Jak ktoś będzie chciał czytać to oczywiście w kilku zdaniach mogę opisać moje spostrzeżenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...