Skocz do zawartości

Jaki dac polecacie?


Maciej H

Recommended Posts

Hej. Często korzystam z rad znalezionych na tym forum, mam system stereo złożony z Polk Es20 i Smsl al200. Muzykę puszczam z komputera. Chciałbym wypróbować dac i sprawdzić czy jest jakaś różnica. Biorę pod uwagę Topping e30 II, smsl dl 200 oraz Cambridge Audio Magic 100. Przedział cenowy do 800 zł max. Jak oceniacie wyżej wymierzone daci, a może macie coś lepszego do zaproponowania? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maciej H Czesc, w sobote sluchalem przez chwile DAC magic 200 od Cambridge, razem z sluchawkami Meze audio.

Bardzo przyjemny dzwiek. Jesli ten starszy, rownie dobrze zrobiony jest, to ten Magic 100 moze byc dobreym pomyslem.  Chyba ze ten 200 M z drugiej reki? Waarto sprobowac. Te IFI tez sa podobno calkiem niezle. Zreszta to firma ktora wczesniej nazywala sie AMR. Produkowali odtwarzacze lampowe i wzmacniacze. Wiec napewno wiedza co robia.20231118_125258.jpg.19d8c38ed4315a75e1dd79b11acf44f4.jpg

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, misiekx napisał:

Cambridge Audio Magic 100

Jakby to delikatnie napisać. Miałem go przez chwilę kiedyś i naprawdę to jest słabe urządzenie. Może jestem przyzwyczajony już do czegoś lepszego. Nie polecam, lepiej spróbować czegoś innego. 

Mam identyczne zdanie,za to 200 to już zupełnie inne dużo lepszy sprzęcior.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...