Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz


pery552

Recommended Posts

7 godzin temu, Kraft napisał:

Ja mam Yamahę A-S301 i złego słowa nie mogę na nią powiedzieć. Ma wymagana wejścia. Denona też mam (ale starszy model PMA-520AE) i również uważam, że jest OK.

Pisza ze ten pma-600ne nie da sobie rady za mala moc. A co do yamahy to as 501 proponuja niektórzy ale tez mowia ze yamaha slaba zeby cos szukać onkyo albo denon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2023 o 19:22, pery552 napisał:

Jaki wzmacniacz do 2k zl najlepiej nowy z wejściem optycznym do kolumn tonsil maestro classic. Zatamawiam sie nad denon pma-600ne czy to dobry wybór? Potrzebuje coś co jest warte tych max 2tys nie jestem wybredny tylko chce po prostu cos co jest warte kwoty dziękuję wszystkim z góry za pomoc 

Cześć,

Dobrym uzupełnieniem do Twoich kolumn, może być ten mały NAD C338 https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/c338.html

Pełen zakres wejść i wyjść. Masz na pokładzie optyka, chromecast, BT i kilka innych. W tej chwili jest też u nas w lepszej cenie bo okolicach 2500 zł :)

Zapraszamy oczywiście, na odsłuchy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrowi chodziło o przetwornik cufrowo analogowy ( odpowiada za podłączenie do stargo wzmaka źródek cyfrowych czyli tego optycznego toslink i coaxial ale to wszystko akurat masz w pioneerze.

Suba od biedy możesz podłączyć pod line out, nie jest to super wygodne wyjście ale działać działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał Gałązka napisał:

Piotrowi chodziło o przetwornik cufrowo analogowy ( odpowiada za podłączenie do stargo wzmaka źródek cyfrowych czyli tego optycznego toslink i coaxial ale to wszystko akurat masz w pioneerze.

Suba od biedy możesz podłączyć pod line out, nie jest to super wygodne wyjście ale działać działa :)

Aha rozumiem 

Dziękuję wszystkim za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2023 o 19:07, pery552 napisał:

Wezmę pioneer. Ale o jaki przetwornik co chodzi 

Gdybyś wziął wzmacniacz który nie ma optyka, starszy uzywany wyższy model. To wtedy dobierasz zewnętrzny przetwornik DAC który ma optyk.

Dnia 28.11.2023 o 12:45, pery552 napisał:

A podłącze do tego pioneer subwoofer jeśli nie ma tam dedykowanego wejścia?

Pod line out albo takiego z wejsciami wysokopoziomowymi

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...