Skocz do zawartości

🇮🇹 Unison Research teraz znacznie taniej w salonie Q21


Q21

Recommended Posts

Wyjątkowe produkty zasługują na wyjątkowe rabaty. Tak też jest w tej sytuacji, gdy znacząco obniżyliśmy ceny wybranych produktów Unison Research, czyli włoskiego producenta sprzętu audio. Dzięki doświadczeniu zbieranemu od 1987 roku, gdy firma została założona, mogą oni szczycić się niezwykłą jakością brzmienia docenioną przez użytkowników i recenzentów na całym świecie. 

W promocji znajdziecie wzmacniacze Unico Primo, Unico Due, Simply Italy USB, Unico Nuovo, a także odtwarzacz CD Unico CD Uno. 

Jak zawsze, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także do kontaktu z naszym salonem celem umówienia się na odsłuchy tych produktów. Oferta dostępna pod LINKIEM.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

UnisonResearch-Unico-1200x600.jpg

UnisonResearch-SimplyItaly-1200x600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AudioTube napisał:

Simply Italy miałem „przyjemność” odsłuchiwać z Xavian XN360. 

Przyjemność w skali od 1-10 oceniam na 1.

@Q21 z jakimi kolumnami połączyć, by przyjemność wskoczyła na minimum 5?
Thanx

Dla każdego przyjemność będzie czym innym ;) Moim zdaniem fajnie jest je parować z np. Monitor Audio z linii Silver, Focalami Aria, ciekawa opcja do System Audio Legend, są też fani z KEFami R Meta, Audiovectory QR, Audio Physic Classic 8. Ogółem tego typu brzmienia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q21 thanx, dobra robota.

Ja polecę do tego piecyka, a to jest właśnie piecyk, Harbetha 7 przedostatnią wersję, ponieważ miałem okazję wielokrotnie słyszeć. Lampkami innymi można przyprawić. Zagra mega głośno, czysto, klarownie. O ile pokój nie popsuje dużo, to ten match będzie miał to ciepłe i energetyczne wypełnienie na średnim/górnym basie. A to wszyscy lubimy prawda😃

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...