Skocz do zawartości

Przewód zasilający do wzmacniacza / luźna wtyczka


Recommended Posts

1 godzinę temu, alzawada napisał:

Chyba że polecacie coś ładnego i w cenie Isotica.

Ładny kabel ?

Przecież zazwyczaj kabli nie widać za sprzętem, nie muszą być ładne 😉

1 godzinę temu, alzawada napisał:

A gdzie? Możesz zacytować? Nie moge znaleźć...

Mogę,  masz tutaj w ostatnim zdaniu. 

https://forum.audio.com.pl/topic/96120-przewód-zasilający-do-wzmacniacza-luźna-wtyczka/?do=findComment&comment=632945

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam jeszcze że bezpiecznik w torze audio w UK , znajduje się przeważnie w dwóch miejscach zasilania  Wzmacniacza, czyli... w wzmacniaczu i w... wtyczce kabla zasilajacego, ktory to ów bezpiecznik, usadowiony jest tuż obok (wewnatrz tejże wtyczki) pinow z "lepszych materiałów" - piękne... 😇

Ps: nie trzeba mieć dużej wyobrazni, by wyobrazić sobie, jak piękna jest to opcja do testow roznej maści w tym ABX

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Nie muszą, ale mogą ;)

Dokładnie :) u mnie wszystkie na wierzchu to fajnie jak i ładnie wyglądają 😁

27 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Jako ciekawostkę dodam jeszcze że bezpiecznik w torze audio w UK , znajduje się przeważnie w dwóch miejscach zasilania  Wzmacniacza, czyli... w wzmacniaczu i w... wtyczce kabla zasilajacego, ktory to ów bezpiecznik, usadowiony jest tuż obok (wewnatrz tejże wtyczki) pinow z "lepszych materiałów" - piękne... 😇

To chyba nie tylko w audio ? ;) mam sporo gratów z UK (w sensie dużych narzędzi i tam zawsze jest dodatkowy bezpiecznik we wtyczce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, masiuss napisał:

To chyba nie tylko w audio ? ;) mam sporo gratów z UK (w sensie dużych narzędzi i tam zawsze jest dodatkowy bezpiecznik we wtyczce

To prawda, prawo wymaga tutaj bezpieczników w wtyczkach. Wyobraźmy sobie teraz te wszystkie sprzety- wzmacniacze, źródła, aktywne kolumny czy tez gramofony... itp. i to wszystko jest tu dodatkowo "obezpiecznikowane". 🙃

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...