Skocz do zawartości

E-bike zdrowszy niż audio


Recommended Posts

37 minut temu, MMarek napisał:

Tyle masz pięknych terenów w swojej okolicy, a więc po kiego tam jeździsz i ryzykujesz. Nienawidzę jeździć po drogach samochodowych.

Swój człowiek. Tylko lasy jak są możliwości. Jelenia jakiegoś można zobaczyć(tak jak dziś), ptaków posłuchać. Nie patrzeć za siebie że ktoś w tyłek wjedzie. 

IMG_20240508_134532.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MMarek napisał:

Tyle masz pięknych terenów w swojej okolicy, a więc po kiego tam jeździsz i ryzykujesz. Nienawidzę jeździć po drogach samochodowych.

Ten kawałek trzeba przejechać, żeby dotrzeć do buszu ;)

Tak, okoliczna przyroda jest uzależniająca, każda pora roku, każdy dzień jest przyjemnością. Od 5 lat może 20 dni mi uciekło, zawsze tam jestem, nawet skrajnie zmęczony, tam żyję. Chciałbym się cieszyć pięknem tych miejsc jak najdłużej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie dokopałem mój 18 letni rower, poza siłownia jak jest ciepło to myślę że cardio warto na zewnątrz robić :). Wczoraj siłownia i 37 km, dziś z rana 60. Muszę go dać na przegląd bo lekko strach, ale śmiga jak na pełnoletniego weterana. :) średnia słaba, ale nogi muszą się przyzwyczaić, a i na takiej kozie ciężko raczej krecia średnio powyżej 25 km/h

Screenshot_20240519-090615.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, wiem jak to brzmi. Zrobiłeś stówę, a jak tam Twoja dupa?

Jak często jeździsz?

Jak się czujesz zaraz po zejściu z siodła?

Zachęcam Cię do wejścia pod zimny prysznic. Mam więcej lat, zauważyłem, że pomaga mi zimno. W „naprawie”. 
Dziwne, jakoś mi się zimno zrobiło, gdy to napisałem😃
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie 4 jazda po 15 latach :). Rower stał u kumpla, ja długo nic nie ćwiczyłem. Od roku siłownia i cardio tam, a ostatnio na rower mnie wzięło. Zad oki, jak zawsze bolą mięśnie tam gdzie kości dobijają w siodło, ale idzie się przyzwyczaić jak do wszystkiego. Muszę deko pojeździć żeby do 100 dojść ponownie, choć myślę że te 80 spokojnie bym dziś dokręcił. Tu koło Buska nie ma jakiś wielkich wzniesień ot podjazdy na 3-5 min max kręcenia. Koło Kielc było ciekawiej za młodu górki świętokrzyskie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...