Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

23 godziny temu, renoxd napisał:

Z niczym nie grało jeszcze. To też nowy nabytek, który będzie za 2 tygodnie u mnie. 

Wiim kupiony w q21. Także nie wiem

A ok, myslałem że z Amazona US wziałeś. Ok

10 godzin temu, Tomai napisał:

Ciekawa recenzja i porównanie do innych, ( do IFI Zen np.... wydaje się " nie sponsorowana" ale nie znam gościa i niewiadomo.

 

Jest to człowiek z USA i co ciekawe w 12 min. mówi że USB out u niego nie działa , i nawet pisał do Wiim'a w tej sprawie , ale wie że w Europie działa...

 

Kurcze wystraszyłem się że wrzucasz wyznanie jakiegoś porwanego gościa z palestyny. Też nie znam. Ale wygląda to mocno nieciekawie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

A ok, myslałem że z Amazona US wziałeś. Ok

Kurcze wystraszyłem się że wrzucasz wyznanie jakiegoś porwanego gościa z palestyny. Też nie znam. Ale wygląda to mocno nieciekawie.

 

Piotr , spokojnie, może wygląda creepyy...ale gość przyrównuje Ultra do Twojego ulubionego IFI😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, darkk napisał:

Wiim Ultra już na Amazon.pl za 1700 zł, dostawa na 7 sierpnia.

Finalnie dobra cena.

Dnia 26.07.2024 o 10:25, ProjectPi napisał:

Wygląda na to, ze wsparcia dla AirPlay nie da się dodać poprzez aktualizacje FW, więc jeśli komuś ta funkcja jest potrzebna, powinien czekać na nowsza rewizję Ultry.

Czyli będa różnice w budowowie tych urządzeń. Tak jak z Wiim amp?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Czyli będa różnice w budowowie tych urządzeń. Tak jak z Wiim amp?

Nie jest powiedziane,że będzie miał. Na Amazon jest wylistowane,że nie ma. Przetłumaczony komunikat brzmi tak

Cytat

Zawsze staramy się być transparentni na tym forum, dzieląc się wczesnymi zapowiedziami produktów, specyfikacjami i odpowiadając na Wasze wątpliwości i pytania. Zdajemy sobie sprawę, że brak dostępności AirPlay w WiiM Ultra spowodował zamieszanie i przepraszamy za to. WiiM Ultra nie obsługuje AirPlay i nie działa jako odbiornik AirPlay. W momencie premiery wierzyliśmy, że będziemy w stanie obsługiwać AirPlay, dlatego wielu z was widziało to w początkowej informacji prasowej. Nie byliśmy jednak w stanie tego uwzględnić i zdecydowaliśmy się nie opóźniać dalej premiery, zachowując dodatkowe funkcje streamera, które zapewniają wysokiej jakości wrażenia słuchowe.

Rozumiemy, że może to być rozczarowujące dla naszych użytkowników, którzy korzystają głównie z AirPlay i dla nich sugerujemy wybranie innego rozwiązania WiiM. Jeśli którykolwiek z użytkowników zakupił Ultra głównie dla AirPlay i jest niezadowolony z zakupu, sprzedawcy detaliczni będą honorować zwroty zgodnie ze swoimi zasadami.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

image.png.94c54ce06210ff215e697a4d02fccefa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2024 o 09:48, Q21 napisał:

Zależy od brzmienia WiiMa, ale w razie czego wbudowany korektor powinien dać radę ;) Daj znać, gdy całość już przybędzie i się osłuchasz z zestawem :) 

Pewnie. Napiszę swoją opinię. 

Ponoć Ultra jest już w Europie z dostawami nawet na pierwszą połowę sierpnia. 

@Q21 czy jakiś update odnośnie dostawy się pojawił? Jest szansa że będzie wcześniej niż końcówka sierpnia? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tomai napisał:

Ciekawe czy już działa USB Audio out ? ...... w sumie pokazuje że jest...

Już jest w ostatnim oprogramowaniu.

https://forum.wiimhome.com/threads/wiim-ultra-firmware-v5-2-624365-update-jul-26-2024.4134/

Instrukcja jak włączyć jest na forum:

https://faq.wiimhome.com/support/solutions/articles/72000631903-using-usb-output-on-wiim-amp-wiim-ultra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ze nie moglem trafic tu przez wyszukiwarke szukajac wiim ultra.

Ja mam swoj dostac z amazon.de do polowy sierpnia, srebny - niestety w CH same ciemno szare - za to taniej 333 CHF z przesylka, a na amazonie 335 euro, ale dochodzi vat i oplaty celne (czyli pewnie z 40 euro jeszcze).

Edytowano przez Tenfilip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy będzie jakaś różnica jak podepnę Wiima najpierw do DX7 Pro, a potem dopiero po XLR do Monobloków od Fossi. Chociaż jeszcze nie zostało potwierdzone, czy będę mógł skorzystać wtedy z sub out w Ultra razem z USB out. 

Jak się nie da, to testować będę też po optyku do DX7 Pro i potem przez XLR do monobloków. 

Mam nadzieje, że żadnej róznicy z moim Toppingiem nie będzie, i że spokojnie będę się mógł go pozbyć, i korzystać po prostu z samego Wiima po RCA do power ampa

Edytowano przez renoxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...