Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

13 minut temu, Doniu99 napisał:

Potwierdzam. Jak się poklika i pokręci jest nieco lepiej. Ale mam za daleko żeby klikać i kręcić więc olałem osobiście 😂

🤣🤣🤣

Ja przyjmę tą samą strategię. Też klikałem i kręciłem, ale mi się odechciało 🤣

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi cyferki to jest też recenzja od ASR. https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/wiim-ultra-streamer-preamp-review.57342/

Jeżeli kogoś interesuje samo podsumowanie to brzmi tak  ( przetłumaczone przez AI )

Cytat

WiiM Ultra osiąga doskonałą wydajność strumieniową dzięki doskonałej implementacji kodeka. Bogata funkcjonalność to kolejny plus, podobnie jak aplikacja. Nowy wyświetlacz nie zrobił na mnie wrażenia i w ogóle, był trochę negatywny, chociaż ogólnie jestem fanem takich rzeczy. Wyjście na słuchawki nie jest przydatne do poważnego słuchania. Stopień gramofonowy może być w porządku, jeśli hałas nie jest problemem. Wreszcie, wsparcie dla Bluetootha jest rozczarowujące z brakiem obsługi LDAC.

Myślę, że gruntowna modernizacja interfejsu użytkownika z lepszą platformą i dodanie obsługi LDAC poszłoby daleko w uzasadnieniu wyższych kosztów i wyświetlacza.

Polecam WiiM Ultra. Jest tu taka niesamowita ilość możliwości, że połączona z doskonałym kodekiem i rozsądnym kosztem, trudno jest go przegapić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Doniu99 napisał:

Masz rację, telefon był skierowany swoim dołem w kierunku głośników w centralnym ich punkcie w miejscu odsłuchu. 

A co masz na myśli mówiąc, ograniczyć zakres pomiaru do basu? W sensie pozostałe częstotliwości po korekcji ustawić do poziomu 0? 

Przecież główny mikrofon telefonu jest właśnie na dole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...