Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

Nie miałbym wielkiej nadziei na to, że WiiM Ultra zagra jak DX7 Pro pod kątem jakościowym. Ludzie podobnie się nastawiali przy DMP-A6 i potem pojawiały się pojedyncze głosy, że sprzęt gra tragicznie, bo nie jest lepszy od ich DACa za dwukrotność streamera ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ProjectPi napisał:

Tak, moje.

Preamp / input buffer dedykowany ADC Cosmos. Niskoszumny wzmacniacz z wysoką impedancja wejściowa i funkcja autorangera, do automatycznego wzmacniania sygnału na potrzeby niektórych pomiarów.

Juz jakis smieszek usunal moje komentarze - gratki za porzadne pomiary. Czy to jest "Scaler" o ktory pytalem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Wiim Ultra przez Amazona 6-8 sierpnia ma być u mnie😀

Bo juz nie moge sie doczekać w polskich sklepach to dopiero koniec sierpnia.

Szkoda ze jest tylko wersja dark grey wolałbym silver.

To ostatni zakup audio w tym roku jeszcze gniazdko wymieniłem w ścianie na Furutech🙂 i the end

Teraz przydało by sie okablowanie aż do elektrowni wymienić bo cienkie są jakieś .

W następnym roku powrót do analogu i winyla 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Sławomir Unknown napisał:

Zamówiłem Wiim Ultra przez Amazona 6-8 sierpnia ma być u mnie😀

Bo juz nie moge sie doczekać w polskich sklepach to dopiero koniec sierpnia.

Szkoda ze jest tylko wersja dark grey wolałbym silver.

To ostatni zakup audio w tym roku jeszcze gniazdko wymieniłem w ścianie na Furutech🙂 i the end

Teraz przydało by sie okablowanie aż do elektrowni wymienić bo cienkie są jakieś .

W następnym roku powrót do analogu i winyla 

Zamowilem i wpisalem do stopki, piekne. Bedziesz sprawdzal nowego Wiima, ze starym gdniazdkiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, no_i_fajnie napisał:

Zamowilem i wpisalem do stopki, piekne. Bedziesz sprawdzal nowego Wiima, ze starym gdniazdkiem?

Nie juz mam gniazdko Furutecha od dwóch tygodni. Różnicy nie słyszę gniazdka nie grają ale jest solidnie wykonane i japońskie😄

Trzeba było by mieć własną elektrownie i własny prąd i kable za tysiace złotych od Furutecha .

A niestety mam w domu instalacje z lat 90 cienkie kabelki chyba 1,5 mm wiec kable audio nawet za 100 tysięcy nie pomogą

Edytowano przez Sławomir Unknown
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Sławomir Unknown napisał:

Nie juz mam gniazdko Furutecha od dwóch tygodni. Różnicy nie słyszę gniazdka nie grają ale jest solidnie wykonane i japońskie😄

Trzeba było by mieć własną elektrownie i własny prąd i kable za tysiace złotych od Furutecha .

A niestety mam w domu instalacje z lat 90 cienkie kabelki chyba 1,5 mm wiec kable audio nawet za 100 tysięcy nie pomogą

Aha. Ciezko sie czyta, bez przecinkow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, no_i_fajnie napisał:

Aha. Ciezko sie czyta, bez przecinkow.

Polonistą nie jestem  a informatykiem ,bardziej angielski ogarniam niż polski.

10 godzin temu, Dedal napisał:

To może,  lepiej się nową  instalacją zająć , niż pchać się w gniazdka za tłuste dyszki 😉 

No mam w planach wyprowadzić sie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Robert eN napisał:

typuję, ze w przyszłym tygodniu parę osób pochwali się swoimi "ultra" ;)

sam miałem pokusę aby zamówić na amazonie (z dostawą już w środę) ale nie mam aż takiego "ciśnienia" :)

W sumie też mi sie fajnie z komputera słucha. Teraz jak juz MQA na streamingu  nie ma, to tylko Flac zostaje i Tidal  czy Amazon.

Spotify dalej marna jakość dźwięku a  już info są ,że z Hifi  po 70 zł bedzie.

Na kompie mam sporo albumów DSD 512  ,wiec  najwyższa jakość.

Tylko mam stacjonarny komputer i to po drugiej stronie pokoju ,7 metrów od Stereo , wiec wygodniej jest mi używać Streamer.

Dosyć fajnie za to też słucha mi sie przez bluetooth Youtube music , dlatego na upartego dało by sie przeżyć bez streamera. 

Ale Wiim Ultra ma kilka ciekawych rzeczy jak korekcja pomieszczenia czy przedwzmacniacz dla gramofonu, którego w przyszłości planuje kupić.

Zobaczymy czy faktycznie ,Amazon wyrobi się do środy ,bo mają sporo zamówień.

Edytowano przez Sławomir Unknown
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...