Skocz do zawartości

WiiM Ultra nadchodzi


pavello

Recommended Posts

8 minut temu, Agnieszka Zabłocka - Gasek napisał:

Wiem, że taki problem to nie problem, ale może da się z tym coś zrobić?

Możesz to zgłosić z poziomu aplikacji do supportu WiiMa. Naprawa leży po ich stronie.

24 minuty temu, MariuszZ napisał:

Gra przejrzyście, czysto, detalicznie.

Mam podobne wrażenia. Pogarsza się to w konfrontacji z Holo przy HE-1000 na końcu, ale różnica jest zdecydowanie mniejsza niż ta wynikająca z różnicy cen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Tomai napisał:

No te " uśpienie" to jak na razie nieporozumienie.

Codziennie aby rozpocząć korzystanie z Ultra muszę robić" Reboot". Inaczej dźwięk przerywa .

 

To "uśpienie" to jest porażka i jak na razie jedyny mankament urządzenia, który widzę. Naprawdę firma nie może zrobić zwykłego przycisku "Power" w swoich urządzeniach? 

Zobaczymy co mi odpiszą :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania do użytkowników Ultra. 
1. Czy jest w nim timer? Nie chodzi mi o usypianie się urządzenia gdy jest nieaktywne tylko o wyłączenie odtwarzania muzyki po określonym czasie np. 60 minutach. 
2. Czy ekran da się wyłączyć podczas gdy odtwarza muzykę np. z radia internetowego czy Tidala? Żeby się nie świecił po oczach w nocy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2024 o 23:02, Wito76 napisał:

Też tylko w takim zastosowaniu bym go widział. A najlepiej gdyby urządzenie w ogóle nie miało daca i cały ten budżet poszedł na dopracowanie transportu. 

Po dwóch dnia użytkowania całkowicie się z Tobą zgadzam Witku. Dzisiaj zrobiłam porównanie podłączając Wiima Ultra przez gniazda analogowe "Line out" i następnie podłączyłam swój DAC (Pro-Ject Pre Box S2 Digital)   do gniazda USB. Na razie porównanie było na kilku utworach, ale wydaje mi się, że przy podłączeniu DAC-a przez USB dźwięk jest bardziej dociążony, bas jest bardziej zwarty i punktowy. To są moje pierwsze wrażenia. Oczywiście sprawiedliwy werdykt wymaga wielu dłuższych testów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Cobrix napisał:

Mam dwa pytania do użytkowników Ultra. 
1. Czy jest w nim timer? Nie chodzi mi o usypianie się urządzenia gdy jest nieaktywne tylko o wyłączenie odtwarzania muzyki po określonym czasie np. 60 minutach. 
2. Czy ekran da się wyłączyć podczas gdy odtwarza muzykę np. z radia internetowego czy Tidala? Żeby się nie świecił po oczach w nocy. 

1. Tak, jest sleep timer.

2. Da się ręcznie wyłączyć, wlaczac się będzie na chwilę po dotknięciu ekranu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ProjectPi napisał:

Nie ma wyłączania, jest usypianie. Taka filozofia we wszystkich produktach jak dotąd.

Mam też w innym pomieszczeniu WiiM Mini i w nim sygnał optyczny znika po uśpieniu urządzenia, korzystam tam z Toppinga E50 i on się wtedy wyłącza.

Też zgłosiłem temat do supportu, im nas więcej tym lepiej ;⁠)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Doniu99 napisał:

Czy ten ekran Wiim Ultra posiada jakas folie ochronna? Bo pojawiło mi się po 2 dniach użytkowania coś takiego (oby to nie było to co myślę). Gdy to naciskam to się wchłania i po chwili wychodzi. Jest to typowy objaw dla....

Tak, to folia

 

 

Przed chwilą, Tenfilip napisał:
10 minut temu, Doniu99 napisał:

Czy ten ekran Wiim Ultra posiada jakas folie ochronna? Bo pojawiło mi się po 2 dniach użytkowania coś takiego (oby to nie było to co myślę). Gdy to naciskam to się wchłania i po chwili wychodzi. Jest to typowy objaw dla....

Tak, to folia

 

 

Expand  

Tak, to folia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Agnieszka Zabłocka - Gasek napisał:

Po dwóch dnia użytkowania całkowicie się z Tobą zgadzam Witku.

Nie słyszałem, ani nawet nie widziałem na oczy Ultry, ale intuicyjnie też tak czułem, że takie all-in-one będzie jakimś kompromisem względem rozdzielonego systemu transport + Dac. Oczywiście to nie musi być regułą ale w większości przypadków tak bywa. To trochę tak jak z lustrzankami i zwykłymi kompaktami. Można mieć body i zewnętrzne obiektywy lub aparat uniwersalny. Każdy wie, gdzie jakość jest wyższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kaczadupa napisał:

 

Taki doświadczony a sam nie sprawdzi.

Może właśnie doświadczenie podpowiada, by nie sprawdzać :). A tak serio, nie czuję potrzeby, niepotrzebny mi czwarty streamer zwłaszcza gdy tak myślę porównywalny Chromecast Audio od 3 lat leży mi w szufladzie jako zawodnik rezerwowy. Oczywiście to nie ta funkcjonalność i ergonomia co wiimy, ale granie pewnie podobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...