Skocz do zawartości

tuning odtwarzacza CD


killswitch

Recommended Posts

Ze znanych mi firm profesjonalnie zajmuje się tuningiem Audio firma Neel.
http://www.neel.com.pl/pl/audio/wyroby/kond_prof.htm

Ma spore osiągnięcia w tej dziedzinie .Najprostszą formą tuningu którą można samemu zrobić jest wymiana kondensatorów na ich wysokiej klasy odpowiedniki.Wymiana kabla sieciowego na wyższej klasy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tu masz parę wypowiedzi użytkowników tego Onkyo.
http://www.audiostereo.pl/Onkyo_DX_7111_od...D-4-1502-3.html
Szkoda że ten model nie posiada wyjścia cyfrowego.Najprostszą metodą tuningu ,bez użycia lutownicy ,jest zastosowanie zewnętrznego DAC-a

I co kontaktowałeś się z firmą Neel?



Kontaktowałem się,ale odpowiedzi nie otrzymałem. Zdecydowałem sie na daca, ale nie wiem czy onkyo dx-7111 będzie dobrym transportem,posiada tylko wyjscie analogowe[jeżeli się mylę to sory].jeżeli ten cd się nie nadaje to proszę o propozycje jaki cd sprawdzi się jako dobry transport.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 years later...

Witam.

Aby nie zakładać nowego wątku odkopuje istniejący. Szukam informacji od osób, które posiadają/posiadały lub miały styczność z odtwarzaczami cd po tak zwanym tuningu a konkretnie lampizacji. Warto, nie warto ? Jakieś za i przeciw?  Mam przeznaczone na Cd 1500 zł. Są dwie możliwości kupić tani cd do 500 zł i 1000 zł wydać na tzw tuning lub po prostu kupić lepsze cd za 1500 zł i nie wracać sobie głowy przeróbkami. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł cd, niestety sprzedawca wysłał bez kabla zasilającego więc nie zrobiłem testu obu odtwarzaczy. Minusem jest głośna szuflada. Zapewne do poprawki/naprawy. Laser czyta szybko nowe płyty, starych jeszcze nie miałem czasu sprawdzić a  mam taką jedną którą tylko stary technics czytał bez problemu. W porównaniu do dcd725 model dcd 1450 wygląda poważniej i ładniej. Przesłuchałem cała płytę Brothers in Arms i bardzo mi się podobało brzmienie. Może to zachwyt nowym klockiem, nie wiem dopóki nie zrobię testu obu na raz. Wkrótce zdam relację jakie są różnice.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...