Skocz do zawartości

Dobór kolumn podstawkowych do wzmacniacza Taga Harmony 600b


oldphantom

Recommended Posts

 Cześć

U mnie gra Taga HTR 1500 z Elac Debut 2.0b6 i jest naprawdę ok. . Elac-i /ten model/ można kupić już poniżej 600 PLN za sztukę , więc zmieścisz się w budżecie .

26 minut temu, oldphantom napisał:

Witam, zakupiłem wzmacniacz Taga Harmony 600b, prosił bym o polecenie fajnych kolumn podstawkowych do 1500 zł które z tym wzmacniaczem zagrają fajnie. Pozdrawiam 

Cześć

U mnie gra Taga HTR 1500 z Elac Debut 2.0 b6.2 i jest naprawdę ok . Elac-i /ten model/ można kupić poniżej 600 PLN za sztukę , więc zmieścisz się w budżecie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, oldphantom napisał:

Myślałem o Indiana line Tesi 261, czy to będzie dobry wybór?

Cześć,

Dobry, ciekawy. One grają ciepło, miło, są łatwe do napędzenia. Alternatywnie, wszedł nowy model Tesi 3. Trochę droższe ale rozbudowane w zakresie przestrzeni w stosunku do poprzednika.

Zapraszamy na porównanie:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2024 o 10:01, oldphantom napisał:

Witam, zakupiłem wzmacniacz Taga Harmony 600b, prosił bym o polecenie fajnych kolumn podstawkowych do 1500 zł które z tym wzmacniaczem zagrają fajnie. Pozdrawiam 

Cześć,

podstawowe pytanie jakie musimy sobie zadać to jakie brzmienie Cię interesuje. Rozumiem, że to jest pierwszy Twój system i nie zmieniasz go z jakiegoś już istniejącego ? Napisz coś więcej na temat rozmiaru pomieszczenia, którym dysponujesz oraz jakiej przeważnie lubisz słuchać muzyki/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Myslęże do tego wzmacniacza trzeba coś bardziej otwartego. Tesi 261 i ELAC B6.2 to udane kolumny.

Dobre.

Ja jednak z tym wzmacniaczem wolał bym Magnat Signature 503 albo Monitor Audio Bronze 100

9 godzin temu, S4Home napisał:

Cześć,

podstawowe pytanie jakie musimy sobie zadać to jakie brzmienie Cię interesuje. Rozumiem, że to jest pierwszy Twój system i nie zmieniasz go z jakiegoś już istniejącego ? Napisz coś więcej na temat rozmiaru pomieszczenia, którym dysponujesz oraz jakiej przeważnie lubisz słuchać muzyki/

Tak to mój pierwszy system, faktycznie wzmacniacz cieplutki, jeżeli chodzi o muzykę to różnie, głównie Neil Yong, Jackson Browne, ale nie tylko, lubię Muse ze starych płyt, The Shins, Boston, Pearl Jam, ale nie zamykam się i lubię eksperymentować. Pomieszczenie ok 22m. Szczerze nie spodziewałem się tak dużej pomocy za co dziękuję. 

10 godzin temu, Q21 napisał:

Cześć :) Moim zdaniem Indiana Line'y mogą być nieco za ciepłe tu, one są fajne do neutralnych/jaśniejszych wzmacniaczy. Sprawdziłbym za to Q Acoustics 3020i oraz System Audio Saxo 5 :) 

Jestem z Łodzi więc chętnie podjadę do Pabianic żeby je sprawdzić, pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2024 o 21:14, oldphantom napisał:

Tak to mój pierwszy system, faktycznie wzmacniacz cieplutki, jeżeli chodzi o muzykę to różnie, głównie Neil Yong, Jackson Browne, ale nie tylko, lubię Muse ze starych płyt, The Shins, Boston, Pearl Jam, ale nie zamykam się i lubię eksperymentować. Pomieszczenie ok 22m. Szczerze nie spodziewałem się tak dużej pomocy za co dziękuję. 

Pomieszczenie nie jest też małe. Szedł bym w Magnaty lub Monitor Audio

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...