Skocz do zawartości

Klipsch subwoofer vs Quadral signo sub 250dv


Kawicz

Recommended Posts

Zastanawiam się nad zmianą subwoofera.Mam Quadrala signo sub 250dv,ale nie pasuje on wizualnie kompletnie do zestawu klipsch jaki posiadam. Czy warto go zmienić na jakiegoś klipscha,tylko po to by pasował ? A jak tak,to jaki model dopiero by dorównywał temu quadralowi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2024 o 12:46, Kawicz napisał:

Moje kolumny to klipsch RF82. A czy spl 120 wart uwagi i zamiany ? Rp1200 po za moim zasięgiem finansowym.

A 1000?

Masz duże kolumny sub nie może byc mniejszy.

W cudzysłowiu.

Dnia 21.06.2024 o 12:46, Kawicz napisał:

A czy spl 120 wart uwagi i zamiany

To linia Premier wiec bedzie ok. Widać że ten quadrla Ci nie odpowiada już, wiec podmien.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kawicz napisał:

Chyba nie podałem,że fronty to klipsch rf82,centralny rp-500c, tył kef 2005.01. Napędza denon avr s600h. Salon 28m². Sub tylko do filmów i trochę do muzyki z YT w czasie imprezki.

Co to jest Denon S600H?

Amplituner zdecydowanie do wymiany.

Chyba od tego bym zaczął w pierwszej kolejności a zostawił suba który jest.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił, czy nie pójść w suba typowo od marki specjalizującej się w produkcji subwooferów. Chyba, że rzeczywiście zgranie się wizualne miało by znaczenie nadrzędne, aczkolwiek akurat do Klipsch raczej na spokojnie można dobrać coś podobnego, bo nie wyróżniają się jakoś mocno.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...