Skocz do zawartości

Sugden A21 SE Signature / Moon 250i V2


kaczadupa

Recommended Posts

Cześć.

Można prosić o wskazanie różnic między dwoma piecykami jak w temacie. Reszta systemu to ATC scm 7 i Qutest. 

Który będzie bardziej żywy, dynamiczny, zrywny, otwarty na średnicy i wysokich. 

Który subiektywnie będzie wolniejszy, spokojny, "usypiający"? 

Jak wypada oddanie przestrzeni na obu? Który ma wyraźną przewagę. Czy Sugden powiększa pierwszy plan?

Dziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AudioTube napisał:

Jak obecny zestaw brzmi na średnim i wysokim basie? Chodzi mi o dynamikę, drive i punch, a w szczególe o atak i wypełnienie stopy.

Na moje ucho ten wzmacniacz zagrał bardziej dynamicznie i z większym drivem od Arcama którego miałem. Stopa brzmi dość potężnię, rozciągnięcie w dół i pomruki basowe są dość spore ja na możliwości Proxim. Nie narzekam na spowolnione granie czy ocieżałość, wręcz przeciwnie, ale też Proximy to bardzo szybkie kolumny w OZ i nie wiem jakby to zagrało z kolumnami obfitymi na basie (Proximy grały dość chudo i jasno z Arcamem). Na pewno jest  ekstremalnie detaliczny jak  chodzi o transjenty - wszelkie szmery, pogłosy, echa itp brzmią efektownie. Średnica na wokalach i gitarach przyjemna, ale nie z tym zmiękczonych czy zaokrąglonych - raczej dość jadowita, potrafią zakłuć dęciaki np.

7 godzin temu, kaczadupa napisał:

Marcin, Ty masz najmocniejszą wersję Sugdena z serii 21? Tego co ma 30W i odwrotnie cały front ustawiony (umiejscowienie gałeczek) ?

Tak, ten 30/40W https://www.sugdenaudio.com/a21se-integrated-amplifier

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...