Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do 3000


Konrad123

Recommended Posts

Dnia 28.08.2024 o 07:48, Piotr Sonido napisał:

No to nie jest poziom wyżej wymienionych mimo że fajne paczki. To kolumny za pareset złotych.

Myslisz że to udźwignie kolumny o jakich tu mowimy?

 

Myślę że większość "normalnych" kolumn pociągnie, z tym że nie ma co świrować też i poniżej skuteczności kolumn 88db bym nie schodził 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofery w swoim systemie już testowałem, mialem tannoya ts, i niby ok ale jednak wolę niskie z kolumn, akurat mam taką akustykę że nie ma z tym problemów, nawet z tych heco 300 jest fajny i zwarty 

Akurat cały tydzień chorowałem a do pracy musiałem chodzić więc czasu nie było na nic 

Od weekendu mam urlop więc coś podziałam :)

Napewno diamondy 18 muszę protestować, zapewne kupię coś używanego z tych polecanych, najciekawsze propozycje mam wrażenie S4home mi podał 

8 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Za małe.

Mozna suba ale to się zrobi inny budżet.

@Konrad123 jak sytuacja? Coś Ci jeszcze możemy pomóc?

Póki co napalilem się na diamondy 18, będę miał urlop to podejdę gdzieś do salonu i posłucham, już kilka razy mi pomogłeś kilka lat temu wtedy jeszcze pod S4home pamiętam 

Wtedy zestaw Yamahy z heco music style 900, ale to stare czasy jeszcze wtedy wynajmowałem mieszkanie i miałem bardzo wyrozumiałych sąsiadów 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie najważniejsze. Wiec się podkuruj i wtedy. Jak choroba nie wyleczona to i komplikacje będą i muzyka będzie męczyć.

Dnia 29.08.2024 o 16:08, Konrad123 napisał:

Myślę że większość "normalnych" kolumn pociągnie, z tym że nie ma co świrować też i poniżej skuteczności kolumn 88db bym nie schodził 

raz co to są kolumny normalne.

Dwa, wiesz że z tą skutecznością to producenci mocno sobie żartują?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...