Skocz do zawartości

Gargan

Recommended Posts

13 minut temu, Artur Charicki napisał:

@GarganNapisz może cos więcej o tej nieprzyjemnej przygodzie EX 2010S2.

Kupiłem nówkę wprost z pudełka. Podłączyłem do kolumn i odtwarzacza dokładnie w ten sam sposób jak wszystkie inne wzmacniacze do tej pory. Po wciśnięciu przycisku "power" poszedł ze wzmacniacza ciągły sygnał o wysokiej mocy na kolumny. Taki głośny pisk było słychać. Trzymałem jeszcze palec na przycisku, więc było szybkie wyłączenie. Sprawdziłem połączenia, zjechałem potencjometrem na minimum, odłączyłem kable od komputera. Po ponownym uruchomieniu najpierw trzask w głośnikach a potem znów pisk. Natychmiastowe wyłącznie. Wzmacniacz w pudełko i zwrot.

Miałem kiedyś problem z Creek Evo, bo kiedy był wpięty w tę samą listwę co komputer to brzęczał w kolumnach. Ale to był cichy szum, a nie trzaski i ogłuszający pisk. Tym razem Exposure był wpięty w inne gniazdko elektryczne, które jest na innej gałęzi zasilania od kompa, lodówki czy czego tam jeszcze. 

Musiał być uszkodzony już w pudełku 🤷

Mogliby lepiej testować przed pakowaniem, bo kolumny mam dwa razy droższe od tego Exposure 😕

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...