Skocz do zawartości

Jak wasze żony podchodzą do tematu sprzętu audio?


Recommended Posts

A moja znosi dzielnie śmietnik na półce pod telewizorem (w szczycie 5 zabawek i pierdylion kabelków) a jak przytargałem czarne kolumny 120cm wysokości i postawiłem 45cm od ściany, powiedziała że nie dość że ładne,  to jeszcze ładnie grają... ☺️

12 minut temu, Mikelas76 napisał:

mi kazala sprzatac sobie samemu moje zabawki 😁

U mnie to samo - pod pretekstem ze nie chce coś popsuć 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w szerszym ujęciu. Mamy 3 zaprzyjaźnione rodziny znamy się od25 lat. Gdy spotykamy się u nas w domu faceci proszą abym włączył muzę. Puszczam kilka kawałków faceci słuchają i komentują co im się podobało a co nie. Każdy potrafi wypowiedzieć się w kilku zdaniach. A kobiety? Po minucie zaczyna się rozmowa o torebkach  hybrydach na paznokcie itp. Cały komentarz do muzyki jest zawsze taki sam i brzmi cytuje "Ładnie gra tak czysto"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gargan napisał:

To masz wygodę. Ja mam przez pokój autostradę na taras. Obydwie kolumny już porysowane i poobijane. Podstawy też. 

Mam podobnie, akurat tam gdzie stoi prawa kolumna sa jedne z dwoch szt. drzwi tarasowych. No i akurat wlasnie te drzwi pasuja mojej żonie do wychodzenia na taras i wynoszenia suszarki z praniem.  Akurat kuźwa te 😉. I zadne prosby tego nie zmienily od trzech juz lat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam współlokatorkę ogrodniczkę balkonową. Kursuje wciąż w tę i z powrotem doglądać chabazie na tarasie. Już tam przejść nie można tyle doniczek nastawiała. Kiedyś nawet taczką jeździła, więc przybyło pięknych wgniotek na lewej kolumnie. 

Dlatego nie mam zamiaru zmieniać głośnikowe aż zdechną. Kupię nowe i szersze to zdewastowane będą na drugi dzień. Dali Rubicon 2 miały rysy do gołej sklejki jak skrzynkę z narzędziami ogrodniczymi postawiła na wierzchu i jej się to zsunęło. Musiałem opuścić kupującemu 1000 za zniszczony fornir, bo już zapłacił a jak robiłem zdjęcia to jeszcze były całe. Opery mają na górze tylko kilka plam na skórze od oprysku na mszyce 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...