Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 2000zł


nickanme

Recommended Posts

Witam rozglądam się za używanym zestawem stereo do komputera, słucham głównie rapu i popu. Zestaw byłby w pokoju ~15m2. Czytałem już kilka wpisów na forum i zacząłem szukać czegoś na własną rękę, znalazłem Bowersy 603 s2 (https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-bowers-wilkins-dm-603-s2-CID99-ID123nYI.html?) za 1200zł. Czytałem, żeby Bowersów nie łączyć ze wzmacniaczami od Yamahy i to w sumie na tyle z mojej wiedzy. Patrzyłem na ogłoszenia rotel'i natomiast nie wiem jaki model dobrze by zagrał z tymi kolumnami. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić jaki zestaw stereo by mi pasował?

Edytowano przez nickanme
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nickanme napisał:

Witam rozglądam się za używanym zestawem stereo do komputera, słucham głównie rapu i popu. Zestaw byłby w pokoju ~15m2. Czytałem już kilka wpisów na forum i zacząłem szukać czegoś na własną rękę, znalazłem Bowersy 603 s2 (https://www.olx.pl/d/oferta/glosniki-bowers-wilkins-dm-603-s2-CID99-ID123nYI.html?) za 1200zł. Czytałem, żeby Bowersów nie łączyć ze wzmacniaczami od Yamahy i to w sumie na tyle z mojej wiedzy. Patrzyłem na ogłoszenia rotel'i natomiast nie wiem jaki model dobrze by zagrał z tymi kolumnami. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić jaki zestaw stereo by mi pasował?

Cześć

Za 2000 zł można szukać używanych urządzeń, głośników, Twój wstępny wybór na B&W jest dobry i z pewnością dobra elektronika mogłaby rozwinąć dla nich skrzydła, ale mimo to, co być powiedział na rozwiązanie aktywne? Czyli małych głośników podstawkowych, z wbudowanymi wzmacniaczami i posiadającymi chociażby bluetooth? :)

Zerknij proszę i napisz co o tym sądzisz ;)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 16.10.2024 o 23:41, nickanme napisał:

Patrzyłem na ogłoszenia rotel'i natomiast nie wiem jaki model dobrze by zagrał z tymi kolumnami. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić jaki zestaw stereo by mi pasował?

A jakiego grania oczekujesz, jesteś w stanie opisać łopatologicznie dźwięk? Do rapu to bym Bowersów w życiu nie kupił.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...