Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • Jak kupowałem pięć lat temu rowerek to oczywiście pomny jazd za młodych lat szedłem po kolarkę. Dopiero jak usadowiłem się na takowym jednym , drugim , trzecim rowerku to pomyślałem sobie , czy ja jestem normalny ?  Pozycja jazdy jak znam życie sprawiłaby więcej problemów niż radości. Do lasu tym nie wjedziesz , chyba że będziesz targał zapas obręczy i szytek. Niestety , w pewnym wieku wygoda wysuwa się na plan pierwszy.  
    • Ze trzy godziny spędziłem wiele lat temu/bike fitting. Może nie każde, ale parę złotych warto dać, by tych parę elementów zgrać. A ileż kolarek wcześniej kupiłem bez pojęcia, to głowa mała. A bo „dobra” cena była. A ból ogromny. Ale przed kolegami pokazać nie mogłem. Panie, 100km, co to dla mnie😏😥
    • pewnie że odpuśćmy tym bardziej że ja nie pisałem o cenie 2302 tylko Ty ( a ja tylko zacytowałem Ciebie i nie wiem czy pisałeś  o sprawnej , uszkodzonej itd. ) tak szkoda na to czasu .  
    • Moja krew  Jeżdżenie ze stopką jest passe   Siodełko dobiera się pod kolce kulszowe. Nie ważne czy wąskie , czy kanapa jak będzie źle dobrane , tyłek będzie bolał. Druga kwestia to ustawienie samego siodełka. Sama wysokość to prościzna , ale kąt nachylenia to już na zasadzie prób i błędów , bo zależy od naszej pozycji podczas jazdy. No chyba , że bijemy rekordy na torze lub szosie to po prostu równolegle do gleby i tyle. Miałem kilka siodełek , od dwóch lat jeżdżę na Silverado WTB na carbonie i to jest to. Wiem , z tym carbonem to przesadziłem , chociaż zawsze w robocie dzięki mniejszej wadze jestem o jakieś 0, 03 sek. szybciej   
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...