Skocz do zawartości


  • Ostatnie posty

    • To takie żartobliwe słowotwórstwo z mojej strony w kontekście posiadania m.in. przez córkę Tomka monitorów B&W. Corka ma to, co wcześniej miał tata po prostu, moja młodsza córka tez sobie nie wybrała swojego systemu, sam jej go złożyłem, aczkolwiek uczestniczyła aktywnie i jest bardzo zadowolona (Rega Brio + Apollo z Dynaudio Focus 110). A muszę tu powiedzieć ze brałem pod uwagę dla niej Bowersy 607 anniversary, m.in. z racji ich przyjemnej aparycji, dobrej ceny w promocji i dobrych opinii wśród sporej rzeszy posiadaczy i osób ich słuchających.
    • Prawda. Chociaż zdarzają się okazje. Jak wypożyczałem "swoje" Classic 2/3 to dostałem w pakiecie firmowe standy Spendora za niewiele ponad 50% ceny katalogowej. Oczywiście to wciąż dużo, ale przy b. dobrym rabacie na same paczki (brawo Audiotrendt!) całość była już do przełknięcia. Standy Spendora bardzo wygodne w ustawianiu (i standów i kolumn na nich) - o klasę lepsze niż Ton Traeger do Harbethów (tam wymiary na styk). Poza tym dobrze wiemy, że znajomy p. Kazio wystruga nam coś ładnego i funkcjonalnego za ułamek tej kwoty. A niektórzy forumowicze poradzą sobie własnoręcznie i jeszcze ich ta praca ucieszy. Jako ciekawostkę dodam, że już po sprzedaży standów (VAP) zdarzało mi się słuchać swoich Oper Callas postawionych na stołkach z Ikei. Oczywiście Opery mają sztywną obudowę, a nie "grającą" jak Spendory. Niemniej i tak byłem zaskoczony, jak dobrze to brzmiało. Siedziałem na podłodze na złożonych kocach, żeby mieć tweetery na wysokości uszu i cieszyłem się muzyką. Dobre realizacje wciąż zachwycały, a te gorsze też jakoś nie obrażały się na popularnego producenta mebli. Wiem, że to dla niektórych herezja, ale mi się podobało.
    • No widzisz @Rafał S, a ja właśnie lubiłem to gadanie Chojnackiego :). A tymczasem dziś usłyszałem informację o śmierci człowieka, który również był dla mnie głosem tamtego radia
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...