Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 563 tematów w tym forum

  1. Teac H300 czy Teac H500

    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 483 wyświetleń
  2. Arcam rDAC obsluga urzadzen

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 103 wyświetleń
  3. Co zagra lepiej ?

    • 0 odpowiedzi
    • 718 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 229 wyświetleń
  4. Tonsil Altus 100a

    • 0 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
  5. Amatorskie studio nagraniowe

    • 0 odpowiedzi
    • 611 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 370 wyświetleń
  6. Jaki wzmacniacz stereo ???

    • 0 odpowiedzi
    • 296 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  7. CA Cxn v2 czy Axn 10

    • 0 odpowiedzi
    • 311 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  8. 2.0 średniej klasy

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  9. Dexon Largo 130

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  10. Ortofon Blue

    • 0 odpowiedzi
    • 637 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 790 wyświetleń
  11. Sprzęt audio do 5000

    • 0 odpowiedzi
    • 630 wyświetleń
  12. Zestaw stereo do ok. 3k

    • 0 odpowiedzi
    • 518 wyświetleń
  13. Cerwin vega ve-12f

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 422 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • No to pięknie zareklamowałeś swój sprzęt przed sprzedażą . Na sąsiednim forum (temat gdzieś sprzed 2 lat) koleś nosił się z zamiarem sprzedaży kolumn i na dwa miesiące przed, zaczął sporo pisać o tych kolumnach w różnych wątkach. Wychwalał, mimochodem wtrącał jakieś uwagi, jak to pozamiatały jakieś tam inne droższe, które ma kumpel itd. No i po wystawieniu na sprzedaż zadzwonił klient i właśnie opowiadał sprzedającemu, co tam w internecie dobrego wyczytał o tych kolumnach (od słowa do słowa, wyszło że cytował wpisy tego sprzedawcy  ). Nie muszę dodawać, że sprzedały się.
    • Jeszcze raz... przyjrzyj się mimice jego twarzy i ruchom... Przybliż sobie  twarze Strażaków po jego prawej ,a naszej  lewej stronie...Zobacz jacy wszyscy poruszeni są...? Co mi z artykułów i badań wszystko można spreparować i ludzi zmanipulować pod daną tezę Nawet jego dawny kolega z Platformy Pan P. potwierdził , że  K. nie wylewa za kołnierz... Może się kiedyś gdzieś ta firma nagłaśniająca wypowie...i w pierś uderzy ,i przyzna ,że pojęcia o tych rzeczach nie mają😅 I od lipca  za zbieranie grzybów się biorą 😉 Bez urazy nie mam nic do pijących .Temat zawiera pytanie :Akustyka czy pijany?I tego się trzymajmy...inne sprawy ,czy kto z jakiej opcji politycznej jaką aferę przykrywa  też  mnie nie interesuje...To nie miejsce na te tematy...    
    • Dragonfly podaje rozdzielczość , na urządzeniu masz kolory wskazane.
    • Po ponad 20 latach, przyszło mi zmieniać sprzęt HiFi, bo nigdy wcześniej nie czułem takiej potrzeby. To co przeżyłem w ciągu ostatnich paru miesięcy, to jakbym dostał tęgie lanie jakimś baseball-em Jeszcze parę miesięcy temu zupełnie zielony w sprzęcie AUDIO, zderzyłem się z rzeczywistością sprzedawców, mitomanów, trolów forumowych, zarozumialstwem etc. Wybaczcie, że tak się nie typowo przywitałem, ale tak jak wcześniej pisałem, to wolę na wstępie sprawdzić z kim mam do czynienia. Tym bardziej, że w ostatnich dniach ostra dyskusja toczyła się. I jeśli można, to zapytam od razu o zdanie. Może ktoś korzystał. Coś na temat Sansui BA-2000, bo jestem bardzo ciekaw zdania innych, którzy mieli może mieć okazję wzmacniać tym czymś sygnał muzyczny?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...