Skocz do zawartości

Marcinzp

Uczestnik
 • Zawartość

  112
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marcinzp

 1. https://allegro.pl/oferta/audio-physic-classic-8-11300995705
 2. Sprzedam Audio Physic Classic 8: https://allegro.pl/oferta/audio-physic-classic-8-11252836475
 3. Dałoby radę zrobić zdjęcie zwrotnicy?
 4. Jak szukałem nowych kolumn, to na forum pisałem, że szukam takich z tweeter'em kopułkowym bez ferrofluidu. A propos testu, szkoda, że to nie Classic 8. Recenzji 5 jest sporo, 8 mniej.
 5. Dzięki RMS. Według informacji, które znalazłem w internecie, te kolumny nie mają tweeterów z ferro fluidem.
 6. Nie ma to jak "merytoryczne" odpowiedzi. Dzięki za taką "pomoc".
 7. ??? Przecież to jest oczywiste. Proszę o odpowiedzi odnoszące się do zadanych pytań.
 8. Z powodu wolniejszej zmiany parametrów w czasie. ATC odpadają z powodu głośników do których przykleja się kurz. Dynaudio Evoke chyba mają kopułki chłodzone ferro fluidem?
 9. Cześć. Szukam kolumn podstawkowych do Rotel A14 + CD14. Oczywiście chcę, aby wszystko dobrze grało z dobrą stereofonią. Oprócz tego kolumny nie mogą zawierać w zwrotnicach kondensatorów elektrolitycznych i kopułek chłodzonych ferro fluidem. Kolumny muszą być nowe i będą grały w 16m2. Wstępnie wytypowałem Audio Physic Classic 3 i Bowers&Wilkins 705 S2 i 706 S2. W wersji droższej Amphion Argon S3 i Xavian Ambra. Które byście z nich polecili? Czy warto dopłacić do dwóch ostatnich kolumn przy Rotelu A14?
 10. To nieprawda, że każdy transport CD gra tak samo.
 11. Powinien, ale ze względu na różne głębokości, nie jest możliwe bezpośrednie postawienie amplitunera na odtwarzaczu. No chyba, że coś pod niego z tyłu podstawimy.
 12. Dziękuję. Mam pytanie, które być może nadaje się na priva. Kupując w sklepie w sposób tradycyjny można uzyskać rabat. Jak jest przy kupowaniu przez internet?
 13. Dziękuję Q21. Biorę pod uwagę tylko kable fabrycznie konfekcjonowane. Jak wypożyczenie kabli wyglądałoby od strony formalnej?
 14. Dziękuję za odpowiedzi. Trochę teraz zgłupiałem ;) Mam jeszcze pytanie odnośnie kabli głośnikowych. Czy np. Tellurium Q Blue byłby dobrym wyborem do Cyrusa i Audio Pchysica?
 15. Dziękuję. Classic 8 to takie 5-ki z większym basem, czy jeszcze czymś się różnią? Nie będą 8-ki za duże do 16 m2?
 16. Proszę o pomoc w wyborze kolumn do Cyrusa Lyric. Pokój ma 16,5 m2. Słucham głównie rock i klasykę. Zależy mi na w miarę wyrównanym paśmie, dobrej stereofonii, przejrzystości i akceptowalnej muzykalności. Kolumny mają być nowe i w kwocie do 7 tysięcy zł. Zwróciłem uwagę na Audio Physic Classic 5. To dobry wybór? Czy może lepiej wybrać coś innego? Dziękuję za ewentualne wpisy, na które odpowiem jutro, ponieważ nie mam w domu dostępu do internetu.
 17. @S4Home Dziękuję, ale 803 jest dostępna w moim mieście. @Miras23 Wydaje mi się, że T11 ma DAB+.
 18. Dziękuję za odpowiedź. Ciekawe propozycje, ale zależy mi na jednolitym systemie z tunerem FM/DAB+. Czytałem, że u Creeka nie najlepiej jest z jakością lutowania. Czy to prawda?
 19. Proszę o radę. Co będzie lepsze do Audio Physic Classic 5. Rotel A12, czy Yamaha R-N803D?
 20. Wiem, że do recenzji w prasie branżowej należy podchodzić z rezerwą. Faktem jest jednak, że w Audio Video Yamaha R-N803D dostała 87%, w tym za muzykalność 10. Natomiast A-S701 dostała 84%, a za muzykalność 9.
 21. Koncert, którego nie można przegapić. 30.09 w filharmonii w Szczecinie wystąpi L'Arpeggiata i Christina Pluhar z Teatro d'Amore Monteverdiego.
 22. Tak, wiem. OK. Skręcałeś je do środka, czy stoją równolegle do siebie?
 23. 803 nie gra ciepło, a Zensor 7 nie żałują góry. Dzięki. Jak masz ustawione kolumny względem słuchacza?
 24. Niestety mogę tylko tyle napisać, ile jest do znalezienia w internecie. JBL-e Areny i Studio mają dobre opinie i recenzje, 290 grają tak jak chciałeś i mieszczą się idealnie w Twoim budżecie.
×
×
 • Utwórz nowe...