Skocz do zawartości

Top Hi-Fi Szczecin

Branża
 • Zawartość

  231
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Top Hi-Fi Szczecin

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 31.03.2015

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

1126 wyświetleń profilu
 1. Onkyo tx 8150 wymiana

  Ja to bym uznał za sukces wzmacniacza.
 2. Sonus Faber Venere 2.5 + marantz pm 7005 + marantz sa8005

  Znajomy ma największą Wenerę z końcówką Rotela, i jest bardzo zadowolony. Co człowiek to inne uszy.
 3. Sonus Faber Venere 2.5 + marantz pm 7005 + marantz sa8005

  @jacek75 Niestety, nowe Rotele nie posiadają wbudowanego wsparcia dla żadnych produktów strumieniowych. Ethernet z tyłu urządzenia służy jedynie do aktualizacji urządzenia. Zamieszanie wynika z trochę niefortunnego doboru słów w oryginalnym opisie urządzenia. Słowo "wsparcie" faktycznie sugeruje to o czym piszecie, natomiast producent miał tutaj na myśli wsparcie w postaci gniazda "USB POWER" z tyłu wzmacniacza, dzięki któremu możemy bezpośrednio z Rotela zasilić takie rzeczy jak chromecast, które wpinamy następnie w jego liczne wejścia cyfrowe.
 4. Onkyo tx 8150 wymiana

  501 nie gra tak obszernym dołem, jak 701. Już od najcichszych poziomów, 701 ma więcej masy. W twoim przypadku zdecydowanie mierzyłbym w 701. W twoich kolumnach siedzi całkiem niezła ilość niskich tonów, trzeba je tylko wydobyć odpowiednim sprzętem.
 5. Sonus Faber Venere 2.5 + marantz pm 7005 + marantz sa8005

  To wy się kłóćcie dalej, co to jest mocny wzmacniacz, a ja pozwolę sobie skromnie zaproponować nasz najnowszy mocny wzmacniacz, zarówno brzmieniowo, jak i prądowo. Rotel RA-1572. https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/rotel-ra-1572.html
 6. Wzmacniacz stereo do Quadral Aurum Wotan VIII

  Mierz w Tidala. Spotify robi bardzo dziwne rzeczy ze swoimi plikami.
 7. Dobór wzmacniacza

  Nie ma to jak stwierdzić, że Yamaha A-S501 gra skrajami pasma, po czym zasugerować Marantza. Pękłem. Nie wiem, czym koledzy się sugerowali, ale mniejsza o to. Ja natomiast sugeruję Ci sprawdzić A-S501, bo w odróżnieniu od niektórych modeli Yamahy (np. 701), nie gra ona skrajami, a bardziej środkiem pasma, co powinno bardzo dobrze zagadać z tymi JBL'ami. Jeżeli miałbyś się faktycznie świadomie decydować na mocno skrajne granie, bo np. tak lubisz, to weź NAD'a C326BEE i będzie po temacie.
 8. Pomoc w audio

  Dzięki. W swojej obronie dodam, że też kiedyś sprzedawałem Magnaty 677.
 9. Bluesound Powernode 2 + B&W 707 S2

  Jeżeli faktycznie słuchasz głównie muzyki rockowej i elektronicznej, to poproś swój lokalny salon Top Hi-Fi o podpięcie do tego Powernode'a innych kolumienek - na przykład Indiana Line Diva 262. Jeżeli to nie przypasuje, to poproś o pokazanie całkowicie innego systemu - w tej cenie jest wiele różnych kombinacji.
 10. Wzmacniacz stereo do Quadral Aurum Wotan VIII

  Wspominasz w swoim początkowym opisie, że Rotel RA11 mógłby nie wyrobić, a to w praktyce mocniejszy wzmacniacz, z większym zapasem na zasilaczu od PM6006...
 11. Pomoc w audio

  Odpowiadając na twoje pierwsze pytanie "które z tych dwóch"... Magnaty są przeciętne, ale zagrają o wiele lepiej od Zensorów 5. Ja proponuję rozejrzeć się za Indiana Line Tesi 560, albo nowe Tesi 561, jeżeli możesz wydać trochę więcej na konkretną kolumnę.
 12. Chiński DAC do Marantz PM8005

  Proponuję skorzystać z wyprzedażowej ceny na TEAC'a UD-501, albo dołożyć do nowego UD-503. http://www.tophifi.pl/sluchawki/wzmacniacze-sluchawkowe/teac-ud-503.html Nowy TEAC jest moim osobistym faworytem, gdybym wymieniał w najbliższym czasie swojego DAC'a, to wymieniłbym na właśnie tego. Z tego co widzę po opisie twoich oczekiwań, zdaje mi się, że tobie również by się spodobał.
 13. Jaki sprzęt na moje potrzeby

  Tak, łączy się z siecią po kablu albo wi-fi. Nie będę mówił, co sądzę o Magnatach.
 14. Jaki sprzęt na moje potrzeby

  Proszę bardzo. Klocek z wbudowanym Spotify i Tidal, plus 2 kolumny. Prościej się nie da. http://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/yamaha-r-n303d-indiana-line-nota-550.html
 15. Zdecydowanie, gra ogólnie bardziej gładkim dźwiękiem. Oczywiście, jest to Yamaha, więc pewne rzeczy ulec zmianie nie mogą, natomiast ogólnie podsumowując, jest to wzmacniacz względnie bezpieczny i nieofensywny.
×