Top Hi-Fi Szczecin

Branża
 • Zawartość

  170
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Top Hi-Fi Szczecin

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 31.03.2015

Ostatnio na profilu byli

695 wyświetleń profilu
 1. Proponuję montowany na ścianie zestaw głośników 5.1 Bowers & Wilkins M-1. http://www.tophifi.pl/glosniki/zestawy-glosnikow/bowers-wilkins-mt50.html Do tego amplituner Yamaha RX-V681. http://www.tophifi.pl/systemy-bezprzewodowe/musiccast/yamaha-musiccast-rx-v681.html Na ogród proponuję wszystko-odporne głośniki AM-1. http://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-nascienne/am-1.html
 2. To tak, jakbym zasugerował, że niepotrzebnie na rynku są Heco i Magnat. Przecież to to samo, niech zrobią z tego, nie wiem, H&M... Oboje jednak wiemy, że to trochę różniące się od siebie konstrukcje. Stawianie znaku równości pomiędzy Wharfedale a Mission jest dla mnie równie nie na miejscu.
 3. W tej chwili można za te pieniądze kupić amplituner Yamaha RX-V481.
 4. Człowieku, o czym ty piszesz. Tani, skrzypiący plastik i odchylenia powyżej 10db na basie, to dobre wykonanie i granie zupełnie nieźle? Na pewno nie za pieniądze, które kosztują.
 5. Spróbuj AVA400. http://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/audio-technica-ath-ava400.html
 6. Proponuję sprawdzić z tym Denonem kolumny Mission LX-3.
 7. Czytając twój opis, do głowy przyszły mi kolumny Indiana Line Tesi 560. Polecam posłuchać, bądź wypożyczyć przy okazji sprawdzania melodik.
 8. O ile sam jestem zwykle dość sceptycznie nastawiony do recenzji internetowych, to mogę potwierdzić, że opinie o modelach bezprzewodowych audio-technica nie są wyssane z marketingowego palca. Szczerze polecam AR3BT, są bardzo w porządku, natomiast sugerowałbym zastanowić się jeszcze nad modelem SR5BT. Dopłata nie jest duża, a dostajemy na prawdę udaną parę słuchawek, z których sporo naszych klientów jest bardzo zadowolonych. Obie słuchawki można przetestować w naszych salonach, więc zapraszam na odsłuch.
 9. To skoro nie usłyszysz różnicy przy kinie domowym, to czemu kupiłeś amplituner za 8 tysięcy? Między wzmacniaczami są mniejsze różnice, niż między kolumnami... Lepiej byś zrobił kupując tańszy amplituner i wydając więcej na kolumny.
 10. Bardzo słusznie. Nie ma większego sensu wymieniać ostatnią generację plazmy na jakiekolwiek LCD. Dopiero wymiana na OLEDa ma sens, ale jak już wspomniano, lepiej poczekać aż ta technologia jeszcze trochę dojrzeje. Te 7-10 lat to może przesada, ale jeszcze z 4-5 można spokojnie siedzieć na tym, co się ma.
 11. Wybacz, że pytam, ale czemu chcesz kupić tak słabe kolumny do amplitunera za 8 tysięcy? To nie ma sensu.
 12. Hmm, czyli dokładnie coś takiego, co proponowałem na początku tematu.
 13. Zdecydowanie warto się zainteresować TEAC'iem AI-1000. Jak kosztował 4 tysiące, to był ciekawym wzmacniaczem. Teraz to prawdziwa okazja.
 14. W pierwszej kolejności zrób factory reset wzmacniacza. Pomaga w większości przypadków.
 15. Żeby to tylko na forum...