Skocz do zawartości

A.N.

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1

O A.N.

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

27 wyświetleń profilu
 1. Do 12 m2 te Tonsile sa za duże przecież. Ale dobrze żeby od kolumn zacząć bo najbardziej odpowiadają za dzwięk. Do klasycznej muzyki np. Indiana Line Diva, Dali Zensor, potem reszta i nie musi być zaraz Atoll, starczy Marantz.
 2. A.N.

  Dużo, głośno i tanio

  S4Home, co to znaczy czy prawdziwe? Mój współpracownik robił je przy mnie.
 3. A.N.

  Dużo, głośno i tanio

  Smaczek, na razie tak tylko w kwestii technicznej: jakie masz wymiary drzwi na dole?
 4. Najlepiej jest nakleić tam kawałek mocnej taśmy czy plastra.. Może nachodzić końcami na boki kasety, nic się nie stanie.
 5. A.N.

  Indiana Line Tesi i Diva

  Dzięki Piotrze, jeszcze wrócę do kolumn, a konkretnie porównania Indiana Line Diva 650/660 vs Dali Zensor 7. Trzy pytania: 1. Które z nich lepiej pokażą różnice między nagraniami? 2. Które z nich są bardziej detaliczne? 3. Są jeszcze między nimi jakieś ważne różnice, Diva są droższe, słychać tą różnicę w cenie?
 6. A.N.

  Indiana Line Tesi i Diva

  A Nad c356bee? To chyba jest gęsty wzmak, nie zgrałby się z tymi Aleva?
 7. A.N.

  Indiana Line Tesi i Diva

  Czyli jak dobrze rozumiem ta detaliczność o której wspomniałeś w pierwszym poście największa byłaby w Aleva? Jeśli tak to od nich zacznę słuchać. A jaki wzmacniacz do nich byś polecił? Chodzi o muzykalne stereo, nie musi mieć żadnych dodatków.
 8. A.N.

  Indiana Line Tesi i Diva

  Jasne, ale jakie są podstawowe różnice w brzmieniu Aleva GT 602 i Zensor 7? Oberon to chyba zupełna nowość, jest lepiej niż Zensor czy inaczej?
 9. A.N.

  Indiana Line Tesi i Diva

  Dzięki Piotrze za odpowiedź. Myślę o kolumnach do jazzu, ale też i starszego czyli big-bandy, gdzie są duże składy naturalnych instrumentów. Posłucham oczywiście samemu, no ale przedtem wolę się jak najwięcej dowiedzieć. Rozumiem że Tesi raczej nie, a Ty radziłbyś Zensor czy Diva? Może Heco Aleva gt602?
 10. A.N.

  Indiana Line Tesi i Diva

  Cześć wszystkim. Nie ma wiele informacji o tych kolumnach, chodzi mi o podłogowe modele. Czy ktoś kto zna któreś z nich i porównywał z konkurencją mógłby coś napisać, chociaż na jeden z tych dwóch punktów? 1. Tesi. Jaki to charakter brzmienia? Jak wypadają na tle konkurencji w podobnych cenach (np. Dali Zensor)? Czy jest różnica między 560 a 561? 2. Diva 650 albo 660, chodzi mi tylko o te modele bo wiem że poprzednie Divy grały inaczej. Czy to ten sam kierunek brzmienia co Tesi tylko lepiej? Warto dopłacać?
×