Skocz do zawartości

Top Hi-Fi Poznań

Branża
 • Zawartość

  739
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1

1 obserwujący

O Top Hi-Fi Poznań

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Woźna 14; 61-777 Poznań, Polska

Ostatnio na profilu byli

1294 wyświetleń profilu
 1. Top Hi-Fi Poznań

  Marantz PM8006 + ND8006 - jakie kolumny podłogowe?

  Bowersy to dobry trop, zarówno patrząc na twoje oczekiwania jak i dopasowanie do marantza. Wpadnij do jednego z naszych salonów z elektroniką, albo wypożycz je do siebie. Co do gramofonu, to jeśli nie przekraczamy budżetu sprawdź oferta specjalna na 40 lecie Clearaudio- Concept , w zestawie oprócz świetnego gramofonu jest parę użytecznych gratisów.
 2. Top Hi-Fi Poznań

  Zestaw stereo Ps4, Spotify, YT, NETFLIX do 5k

  @Trukas pomieszczenie nieduże w dodatku sprzęt na dłuższej ścianie- moim zdaniem zdecydowanie lepiej sprawdzą się kolumny podstawkowe. Zesataw R-N803D + ELAC Uni-Fi BS U5 wydaję się idealny. Z profilu widzę, że jestes z Poznania. Zapraszam zatem do nas, na Woźną- porównamy różne konstrukcje i zestawienia.
 3. Top Hi-Fi Poznań

  Jaki wzmacniacz do kolumn B&W 603?

  Sugerując się twoimi oczekiwaniami uważam, że NAD C368/C888 z modułem BluOS powinien Cię zadowolić. Jeśli budżet pozwoli spróbuj jeszcze Pathos Classic One MKIII- w połączeniu z B&W 603 gra to tak dobrze, że aż cięzko uwierzyć, że grają tak tanie kolumny.
 4. Top Hi-Fi Poznań

  Kino domowe 5.0 do ~7000-8000pln

  Cześć, Z naszej oferty przesłuchałbym 3 zestawów, opartych o amplituner Yamahy RX-V685 RX-V685 + LX-4 + LX-2 + LX-C - tutaj można podmienić LX-4 na mniejszy model LX-3, który powinien lepiej pasować do twojego pomieszczenia. RX-V685 + DEBUT 2.0 F5.2 + B5.2 + C5.2 RX-V685 + Indiana line Tesi 561 + Tesi 241 + Tesi 761 Zachęcam do odwiedzenia jednego z naszych 15 salonów, aby odsłuchać moich propozycji.
 5. Top Hi-Fi Poznań

  Dobór kina domowego

  Koniecznie zwróć uwagę na zestaw RX-V485 + TESI 542 + 242 + 742 + Mio sub W założonym budżecie masz całe kino wraz z subwooferem, wykończone lakierem na wysoki połysk. Kolumny są nieduże i idealnie wpasują się w gabaryt twojego pomieszczenia, Yamaha + Indiana Line to dobre, sprawdzone połączenie. Zachęcam do odsłuchu w jednym z naszych 15 salonów.
 6. Top Hi-Fi Poznań

  Kino domowe 5.0 do ~7000-8000pln

  Jakie pomieszczenie do nagłośnienia? Nie ma kolumn uniwersalnych na 15m2 i 50m2
 7. Top Hi-Fi Poznań

  Odtwarzacz "combo" z radiem FM i cyfrowym

  YAMAHA CD-N301, 1,5k
 8. Top Hi-Fi Poznań

  Dylemat: Kolumny podlogowe+ ampli lub wzmacniacz z DAC

  @Przemek Ost Yamahy, Nad'a oraz Indiany możesz posłuchać w naszym sopockim salonie. Zestaw NAD C338 + NOTA 550X wydaje się najbardziej optymalny. Kolumny Indiana Line 550 gabarytem pasują do twojego pomieszczenia, charakteryzują się ciepłym dźwiękiem o solidnej jak na tak filigranową konstrukcję podstawie basowej- przy twoich upodobaniach muzycznych powinny się wpasować. NAD C338 to wzmacniacz z wbudowanym chromecastem, będziesz więc mógł strumieniować spotify bez żadnych dodatkowych urządzeń. Dodatkowo wzmacniacz posiada wejścia cyfrowe, czyli podłączysz TV bez dodatkowych urządzeń. Jak zawsze polecam odsłuch, nasz Sopocki salon mieści się przy Al. Niepodległości 725.
 9. Top Hi-Fi Poznań

  Audio Video Show 2018

  Pełna zgoda. Często premierowe urządzenia przyjeżdzają wprost na wystawę, w piątek graja słabo, w niedzielę po tych 50 h grania jest już zdecydowanie lepiej.
 10. Top Hi-Fi Poznań

  Audio Video Show 2018

  Nie rozumiem o co Ci chodzi Jak może być lepiej dostępny przy mniejszej ilości sklepów z Moonem? Ty jesteś delarem ACP, masz go na sklepie? W moim mieście jak skończą się nasze zapasy nie posłuchasz, nikt na dzień dzisiejszy z ACP na Moona nie dogadał. No faktycznie lepsza dostępność
 11. Top Hi-Fi Poznań

  SOUNDBAR - czy się sprawdzi do 10.000 zł.

  W salonach mamy teraz fajną promocję, ale obowiązuje ona tylko na miejscu i nie mogę nic zdradzić. Wpadnij do nas, posłuchasz i zrozumiesz o co chodzi. Phantomy przeczą prawom fizyki Z małych kin domowych jest jeszcze B&W MT-60D, jeden z najlepszych "stylowych" setów KD.
 12. Top Hi-Fi Poznań

  Wzmacniacz zintegrowany 5-8k

  Nie gnębi, tylko ma swoje zdanie. A racja jest jak d*pa, każdy ma swoją Niszowy nie niszowy, ale każdy salon tego nie ma. I załóżmy, że np klient jest z mojego miasta i pójdzie do Korisu, gdzie fajnego sprzętu jest sporo- ni ma Heco. U nas też jest parę fajnych klocków- też nie ma Heco. I co w takim wypadku? Ma ograniczyć się do sklepu gdzie stoi Heco i rezygnować z odsłuchu klocków które go interesują? Wzmacniacza nie kupuję się co rok (choć i takich znam ). Jeśli komuś zależy to się wysili.
 13. Top Hi-Fi Poznań

  Wzmacniacz zintegrowany 5-8k

  A Ty znowu z tym samym. Na miejscu można porównać kilka wzmacniaczy obok siebie, co jest najbardziej obiektywne. Jak u nas coś nie zagra, w domu będzie pewnie tylko gorzej. W gruncie rzeczy to oszczędność czasu. Zamiast jeździć i pożyczać po kolei, za jednym zamachem można załatwić większość rzeczy. I to co zagra najlepiej wypożyczyć. No chyba, że ktoś ma wolną kupę gotówki to może wypożyczyć kilka wzmacniaczy na raz.
 14. Top Hi-Fi Poznań

  Dobry, niedrogi streamer sieciowy

  WXAD-10 nominalnie kosztował 799zł, teraz cena spadła do 666zł. Taniej już chyba nie będzie.
 15. Top Hi-Fi Poznań

  YAMAHA Amplituner czy Wzmacniacz + Odtwarzacz sieciowy?

  Tak, WX-C50 gra najlepiej z streamerów Yamahy. WX-C50>NP-S303>WXAD-10
×