Skocz do zawartości

Verictum

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Verictum

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Śląsk
 1. Panowie zaśmieciliście ten wątek. Proszę moderację o wyczyszczenie wpisów nie mających nic wspólnego z doświadczeniami z produktami Verictum. Panowie "pomiarowcy" audio zajmujemy się od ponad 25 lat, fora obserwujemy od początku i podejście jakie prezentujecie doskonale znamy. Co do publikacji pomiarów już się wypowiedzieliśmy. Nie zmuszamy nikogo do zakupu naszych produktów, zachęcamy natomiast każdego do testów odsłuchowych i umożliwiamy je każdemu chętnemu po wpłaceniu kaucji. Podczas takich długotrwałych testów w swoim systemie, każdy ma możliwość bezpośrednio weryfikacji działania i wpływu na dźwięk naszych produktów. Może wtedy podjąć świadomą decyzję o pozostawieniu u siebie bądź nie testowanego produktu . Jako jedna z nielicznych firm wypożyczamy również bezpieczniki do testów z możliwością zwrotu po 18 dniach. Takie podejście doceniły osoby, które są już posiadaczami naszych produktów, a także wszystkie osoby poważnie zainteresowane zakupem asortymentu Verictum.
 2. Końcowym odbiorcom pozostawiamy ocenę wpływu naszych produktów na dźwięk. Ostateczną weryfikacją w audio są: doświadczenie, osłuchanie i uszy klientów. Rozwiązaniami technologicznymi, pomiarami, pracami badawczymi itp. nie dzielimy się na forach i nie podejmujemy żadnych dyskusji na ten temat.
 3. Witam, X Bulk Gold jest zaprojektowany do większych obciążeń i łączy się go z uziemieniem w listwie zasilającej, kondycjonera itp. Oddziaływuje on na cały system. Od tego X Bulka zaczyna się wyposażanie systemu w nasze kondycjonery. Kiedy jest już Gold w systemie zalecamy zastosować dodatkowo wersję Silver dla uzyskania jeszcze większego postępu w filtrowaniu zakłóceń. Optymalnym wariantem jest filtrowanie każdego urządzenia w systemie X Bulk Silver łączy się bezpośrednio masą urządzenia. Widełki nie są już oferowane, Silver zakończony jest gołym drutem, który ma dużo lepszą przewodność, dzięki czemu Silver działa znacznie wydajniej.
 4. Verictum gościło podczas Dni Otwartych w katowickim salonie SoundClubu. SoundClub prezntował systemy audio oparte o zestawy głośnikowe szwedzkiej firmy Marten. Grały one w towarzystwie elektroniki ACCUSTIC ARTS AUDIO GmbH, Air Tight, Boulder Amplifiers, Inc., Brinkmann Audio. Verictum zapewniło zasilanie wymienionych systemów w składzie: listwa zasilająca Cogitari + X Bulk Gold i trzy kable zasilające Demiurg.
×