Skocz do zawartości

rd168

Uczestnik
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

O rd168

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Krosno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Właśnie zauważyłem to przy pendrivie na złączu pod Ipoda ,strasznie długo wczytywał 2 płyty .Myślałem , że na USB B będzie lepiej.Czekam na kabel pod B .
 2. Na komputerze posiadam trochę utworów w formacie flac (około 1 TB)i chcę to przegrać/przenieść na przenośny dysk zewnętrzny o pojemności 2 TB . Dysk chcę kablem USB A/B podpiąć do Marantza NA 7004 i przez niego odtwarzać kawałki do wzmacniacza . Mam dylemat ,czy taka ilość danych nie będzie zamulać Marantza i czy on będzie to odtwarzał /odczytywał? Może trzeba to nagrywać w jakiś specyficzny sposób /katalogować ? Proszę o porady jak to zrobić .
 3. U mnie też się nagrzewa ale gorący nie jest.
 4. Otrzymałem informację przy zakupie , że nie ma z tym problemu i będzie tak pracował.Nawet podawałem model wzmacniacza .
 5. Tak kupiłem pod kino ,na razie 5.1 -przebijam sie przez ustawienia .Nie mogę ustawić ,aby kolumny przednie podłączone do Pionieera A 70 fw stereo funkcjonowały w kinie domowym po wciśnięciu przycisku Powr Amp Direct .VSX 933 mam połaczony z wzmacniaczem kablami RCA pod wyjście Line Out w 933.Nie mam dźwięku w tych kolumnach .
 6. No to będę musiał poszukać innego rozwiązania aby korzystać z Tidala . Myślałem , że upieke dwie pieczenie przy jednym ogniu .
 7. Czy wykorzystuję walory wzmacniacza używając w taki sposób ,bo w stereo amplituner na pewno jest słabszy .
 8. Wyjście Line Out z ampli już wykorzystuję do wejścia Power Amp Direct w wzmacniaczu ,aby nie przełączać kolumn przednich przy wykorzystywaniu naprzemiennie kina domowego(za Waszymi radami ) i typowego stereo z CD . Tak jest super stereo i skorzystałem także na kinie domowym . Zachciało mi się słuchać muzyki z Tidala i radia .
 9. Mam pytanie. Amplituner Pioneer VSX-933 i wzmacniacz Pioneer A-70 . Chcę korzystać ze strymera w amplitunerze (Tidal,Spotify) ,radio internetowe i puścić to bezpośrednio na wzmacniacz , aby osiągnąć jak najlepszy efekt stereo . Jakich kabli użyć ,jak to podłączyć ?
 10. Własnie o Tidala w hi-fi mi chodziło -pakiet wykupiłem.
 11. Prosze o pomoc-bo nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Czy przy użyciu tego odtwarzacza sieciowego można słuchać Tidala i Spotify w formie bezstratnej ,jeżeli tak to w jaki sposób . Przy użyciu jakiego oprogramowania/narzędzi .
 12. Dziękuję za podpowiedzi-Mudy44 już pytałem -tylko modyfikacje. Z reszta będę się kontaktował.
 13. Podkrapacie - przegląd/konserwacja odtwarzacza -Sony SCD-XB 940 Qs .
×
×
 • Utwórz nowe...