Skocz do zawartości

Krzysztof Bulera

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Grudziądz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Też chcę podzielić się swoją opinią na temat kabli. Jeżeli chodzi o zasilający to nie zauważyłem żadnej różnicy w kablach Aurora 7 czy Taga Harmony od kabla, który jest dołączony oryginalnie ze sprzętem. To samo tyczy się kabla USB. Wireworld niczym się nie różni od kabla który do swojego sprzętu dołącza Gustard. Dlatego postanowiłem sprzedać te kable i kupić sobie coś co napewno wpłynie na poprawę jakości dźwięku. Zmieniłem igłę do gramofonu z 2M Red na 2M Blue 😎
 2. I co na czym się skończyło? Z czy sparowałeś te Goldy?
 3. Tak samo jest z Unisoniem, gra 3 godziny i nawet rąk nie idzie ugrzać.
 4. Hej. Jak na mój gust Pier Audio i MA Silver 500 to dobre połączenie. Nie wiem jakiego źródła dźwięku używał MaciejKrk, ale u mnie w połączeniu z iFi Zen One Signature basu jest pod dostatkiem, a w kawałkach w których jest on podbity trzeba nawet zatykać otwory bas reflexu żeby zmniejszyć jego poziom. Góra i średnica jest świetna, powiedziałbym nawet, że podobna do Unico Due. Vincent dla mnie zbyt basowy, niskie tony często zagłuszają resztę. Dużo trzeba kręcić pokrętłami od tonów żeby ustawić sobie dobre brzmienie. W jednym odjąć basu w innym dodać sopranu itd. W tej konfrontacji u mnie wygrywa Pier. Jak na razie jest to dla mnie najlepsza propozycja do tych kolumn. Chcę jeszcze sprawdzić 2 wzmacniacze z rynku wtórnego, Denona 2000AE oraz Roksan Caspian M2.
 5. Witam. Ja też obecnie szukam coś do Silverów 500. Przetestowałem już CXA81, Denona PMA1600NE, Unison Research Unico Due, teraz mam Vincenta SV-227MK i jutro ma dojechać do mnie wspomniany tutaj Pier Audio. Z tego towarzystwa wydaje mi się, że najlepiej zagrał Denon, nie trzeba było przy nim nic kombinować, podłączyć włączyć Direct i słuchać, z hybrydami jest już trochę inaczej bo bas jest mocniejszy i muszę używać zatyczek do bas reflex żeby poprawić brzmienie, a Cambrigde kompletnie nie pasuje do tych kolumn. Ciekawi mnie jeszcze jak wypadnie ten Pier. Miałeś okazję go sprawdzić u siebie?
 6. Ja kupowałem 2 wzmacniacze (nie w tym samym terminie, ale u tego samego sprzedawcy). Na pierwszy dostałem rabat 22% na drugi 30%. Warto rozmawiać o cenach.
 7. Cześć, wiem o co Ci dokładnie chodzi bo mam obecnie ten sam problem z Monitor Audio Silver 500 6G. Wypożyczyłem na testy Unison Research Unico Due, niby potężny wzmacniacz 100W przy 8 Ohm, a basy ledwie co grają, ale jak podłączyłem do niego DAC iFi Audio Zen One Signature to zmieniło się radykalnie, nagle musiałem wyciągnąć z szuflady gąbeczki do bass reflex, bo zrobiło się go ponad miarę. Natrafiłem na to forum bo chciałem właśnie poczytać coś o Pier Audio, a tutaj trafiła mi się taka fajna recenzja Jak ogólnie zakończyła się twoja historia z Pier? Warto przetestować ten wzmacniacz?
×
×
 • Utwórz nowe...