Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano
2 godziny temu, KrólKiczu napisał:

Powiedz mi zatem Witoldzie jakim cudem PMC, które też szczycą się studyjnym rodowodem, bez zadyszki i całkiem fajnie (wg mnie) zagrały z monoblokami Tomka, które mocy mają naprawdę niewiele? 

Gdybyś przeczytał temat uważnie, zauważył byś, że dystrybutor stwierdził, że omawiane scm 40 bez problemu napędzi 25 watowa lampka. I komu tu wierzyć 🤪

Jest wersja aktywna 40.

Moc wzmacniacza: 150W LF, 60W MF, 32W HF

Napisano
15 minut temu, audiowit napisał:

Jest wersja aktywna 40.

Moc wzmacniacza: 150W LF, 60W MF, 32W HF

No i tyle z tego wynika, że głośniki niskotonowy zasilany jest 150 watowym wzmacniaczem. To raczej nie jest jakiś kosmos. Pytanie czy te 150 W zostanie kiedykolwiek wykorzystane.

Napisano
4 godziny temu, KrólKiczu napisał:

No i tyle z tego wynika, że głośniki niskotonowy zasilany jest 150 watowym wzmacniaczem. To raczej nie jest jakiś kosmos. Pytanie czy te 150 W zostanie kiedykolwiek wykorzystane.

150W pewnie przy 4ohm w klAB. No coż, pewnie nie jest to kosmos przy np 250W na 1 przetwornik w moich bylych Eve ale nadal jest to 6 razy wiecej niz z 25W lampki. A tu jeszcze 92W na srednio i wysokotonowiec. Masz rację, zaden kosmos.

Nie wspomnę, ze nadal pokutuje na forum przekonanie, ze 150W jest po to zeby grac 150W....

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...