Skocz do zawartości

Przygoda z lampą - z Lebenem i Jolidą w tle


Recommended Posts

Pijak nadal siedzi na schodach i gada do siebie.

Jeśli chodzi o dźwięk
Dźwięk Sony jest potężniejszy .DAC-A delikatniejszy przez to dżwięki które mnie drażnią na płycie ,jakby złagodniały.Najważniejsza różnica na korzyść DAC-A to że scena nabiera większej głębi a to lubię .Sony gra zdecydowanie na linii kolumn.

Jeszcze trzeba posłuchać kolejnych płyt a potem kolejne kombinacje DAC zmieniarka i DAC onkyo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

co do Romana - o matko!! on tak zawsze... podpuszcza ile wejdzie.a później człowiek się zastanawia... icon_smile.gif i zastanawia..i zastanawia icon_smile.gif
Diode to ja zakleiłem zwykła czarną folią do naklejania

Przemek
Już nie żyjesz! icon_lol.gif
Tą czarną folią za karę to Twój post zakleiłem na swoim monitorze!

Bartek
Posłusznie zapuściłem zgodnie z Twoimi sugestiami koncercik (na DVD, ale chyba ujdzie?). Zawsze to lepiej, niż Zopott icon_lol.gif
No i też mam swoją diodę - w Soniakach jest niebieska, ale na szczęście niezbyt intensywna i mnie się podobybuje (żonie też).
Daj mi proszę ten namiar na "paru zaciągających z rosyjska osiłków" , bo czuję się osaczony! A dzięki temu Ty też ocalejesz...
Że Wwa ma przechlapane przez kibiców i urzędy centralne to rozumiem, ale czemu ja mam byc ofiarą??"?

Jak się nie uspokoicie to przez Was pójde wcześniej do łózka i żona będzie w szoku! icon_eek.gif
A poza tym to miał być dzień Janusza, a Wam się na smichy-cichy i insynuacje zbiera icon_evil.gif

Nadal pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz!
No - wreszcie coś zaczynasz do rzeczy pisać! A ja już myślałem, że przesadziłeś z dawką jodu... icon_mrgreen.gif
Roman!
Jak pójdziesz wcześniej do łóżka, to nie zapomnij o zmianie repertuaru!!! Może być nawet i koncercik! Taka "Shade" może być w sam raz na tę okazję icon_wink.gif
A ja wzorem Romana "odkopałem" też kilka płyt - natchniony seansem (oraz ścieżką dźwiękową) z filmu "Closer" ("Bliżej") odnalazłem płyty z angielskim popem! Dlatego u mnie gra "REM" i "Fools garden"! Pamiętacie ten ostatni zespół???
A przy okazji żona też zadowolona...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo
g-woli wyjaśnienia - tą czarną folią zakleiłem mega - hiper flux niebieską diodę w moich T20 na biurku
T20 nie mylić z T-20 Komsomolec - opancerzony gąsienicowy ciągnik artyleryjski, konstrukcji radzieckiej, z okresu przed II wojną światową, to taki chwilowy pomysł jeżeli chodzi o ""paru zaciągających z rosyjska osiłków" bo coś armia dziś na czasie w mediach również
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak mi brakuje laptopa gadał bym z wami i puszczał kolejne płyty.A tak latam od kompa do sprzętu .Ale może z tą Sade to dobry pomysł ,idę puścić.

Puściłem jednak panią Gerrard Z DAC-a dźwięk jest bardziej plastyczny .Choć i Sony momentami bardziej się podoba ostatecznie to wysoki model.Niestety Sony jest minimalnie głośniejszy utrudnia to porównywanie chyba nie będzie zbrodnią jak wykorzystam w nim wyjście regulowane.?

Pijak to jednak też muzykalna bestia.Właśnie tak jak ja słucha płyt tylko chodnikowych. icon_smile.gif


I ponownie spotkanie z kobietą tym razem Norah Jones ,jej głos wydaje mi się lepszy w wykonaniu DAC-A
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak można "na łagodnie". icon_cool.gif

A już na wszelki wypadek przygotowałem dla Was kuriera (patrz poniżej)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg


Co do diodek - na kolejnej fotce wyszła dużo bardziej jaskrawa niż w rzeczywistości, a że w dodatku mogę w amli w kilku krokach przyciemnić lub całkowicie wyłączyć wyświetlacz, to wiochy nie ma (nie bijcie mnie za bałagan i stłamszenie elementów w szafce: to jest zestaw telewizyjno-imprezowy).
A Shade nie mam w okolicy. Cały czas idzie Blondie (wczoraj CD, dzisiaj posłusznie wrzuciłem koncert DVD: nawet jej rozmowy telefoniczne ze sceny ze słuchaczami się pojawiają)

Janusz
Chciałeś laptopa: w dzisiejszej ofercie MediaMArkt za 999zł był laptop ACERa Aspire 5315 z Baleronem 2.0, 1 GB RAMu, nagrywarka DVD, HDD 120GB, błyszcząca matryca 15.4", 3xUSB i kamera 0.3 Mpix i bezprzewodówka w standardzie b-g (bez IrDy i Bluetootha). No i bez "windy", z Linuxem.
Tylko nie piszcie znowu o prowokacji!

A próbowałeś odpalić CXa pod DACem, a szlachetnego jednopłytowca bezpośrednio i wtedy porównać oba Soniaczki?

Mimo wszystko - pozdrowienia od Becka (wcześniej był Perlenbacher Premium Pils).
PS. Przemek - widzę, że jesteś nie tylko autocholikiem, ale i militarystocholikiem. A w dodatku namówiłeś rodziców na JAMOchłony. Znów Cię lubię... icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący dziś wieczór! icon_biggrin.gif
Perlenbacher??? Całkiem, całkiem! O ile piszemy o tym samym, to "best buy" i 5 * w kategorii jakość/cena icon_wink.gif
Ja się na dzisiejszy wieczór przygotowałem godnie! Biała koszula, muszka, a w kieliszku - ostatnie wspomnienie lata, czyli nabyte w drodze z Alp wino "Alexis Lichine" 2006 - szczep merlot. Wyraziste, choć gładkie, w sumie bogate - w charakterze raczej korzenno - przydymione! A o samym Alexis Lichine - vide
Pomysł na pomalowanie diodki u mnie spełzł na niczym. Nie daje się pomalować... I na dodatek podczas "zabiegów maskujących" chowa się przed mazakiem! (Zdaje się, że nie jest przymocowana lub nie lubi malarzy i narzędzi malarskich icon_sad.gif ) Pomysł z taśmą - choćby izolacyjną zdaje się, że lepszy...
PS. Roman - a czy przypadkiem nie jest tak, że kurier powinien dla nas najpierw przywieźć głowę? Głowę konia - oczywiście!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek
Kurier z maski wybrał wolność (w pewnym sensie, w każdym razie przestał reagować na polecenia), być może nie zdołał udźwignąć ryby (nie mówiąc o wzmiankowanej końskiej głowie). Zresztą ja Wam się (ani niczego) do łóżka nie pakuję icon_lol.gif

Jeżeli myślisz o malutkim o,5 l i zawartości wiadomo czego 4,9% to zapewne myśłimy o tym samym!
Co do prawie automatycznie chowającej się diodzie, to jak pamiętam Marek miał podobny problem.

Co do słuchania - u mnie (zapewne ku Waszemu zaskoczeniu) jest już po północy icon_biggrin.gif , czyli mamy nowy dzień (o właśnie - można już wejść na "Charytatywną..." i odpowiednie linki) i niestety słucham na poziomie głośności który z głośnością ma mało wspólnego, a już nie tylko sam koncert ale i dodatki na płycie się skończyły.

Przemek
Mam prośbę - jakbyś zobaczył przez przypadek na Allegro płyty CD Marka i Wacka (głównie wydania zagraniczne), to daj mi proszę znać, bo mogę coś przeoczyć. Zresztą prośba ta odnosi się do wszystkich Kolegów icon_cool.gif
Chyba można będzie wymyślić miejsce na Forum, gdzie będzie można zamieścić "listy gończe". Już jest miejsce do sprzedawania...

Pozdrawiam i idę do wyrka (oczywiście rano lekki ochrzan, bo moja Pani już dawno zasnęła)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czyli mamy nowy dzień (o właśnie - można już wejść na "Charytatywną..." i odpowiednie linki)



byłem pierwszy icon_wink.gif

Cytat

Przemek
Mam prośbę - jakbyś zobaczył przez przypadek na Allegro płyty CD Marka i Wacka (głównie wydania zagraniczne), to daj mi proszę znać, bo mogę coś przeoczyć. Zresztą prośba ta odnosi się do wszystkich Kolegów icon_cool.gif
Chyba można będzie wymyślić miejsce na Forum, gdzie będzie można zamieścić "listy gończe". Już jest miejsce do sprzedawania...

Pozdrawiam i idę do wyrka (oczywiście rano lekki ochrzan, bo moja Pani już dawno zasnęła)



ok nie ma sprawy moze wpiszesz w poście w wątku sprzedażowym ? może sie jakoś rozkręci icon_smile.gif

ja już też lece - dobranoc

pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz
No popatrz - moja Pani też jest w Warszawie icon_rolleyes.gif
W dodatku jakoś nie wychodzi jej wyjazd urlopowy (koleżanki stopniowo odpadają...) więc o wolności o głośności mogę tylko pomarzyć!

Wybacz - zostawiamy Cię samego na pastwie DACa.
Takie jest życie, a nasze przyszłe zabawki jeszcze się nie zmaterializowały icon_cool.gif Ba. nawet pewnie jeszcze nie wiemy, co kupimy w najbliższym czasie!
Jako przykład tyranii - mocno się dziś zdziwiła, po co mi antena radiowa ze wzmacniaczem (i po co jej pokazywałem, co chcę kupić???). W końcu kto tu rządzi! No co, upewnić się nie można icon_mrgreen.gif

Mimo braku laptopa napisz dzisiaj (nie koniecznie w nocy), jak tam wypadły pojedynki CX kontra X.ES

Pozdrawiam - miłych odsłuchów
PS. Ktoś niedawno (tzn. Bartek w czwartek) bawił się statystykami - w piątek "strzeliliśmy" 30, no i wreszcie jak za dawnych czasów więcej niż 2 osoby (konkretnie 4) były jednocześnie zalogowane na "Jolce" icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu były przed tą moją wypowiedzią prawie same „równości” w "Jolce..." od góry:
Marek – 360
Janusz – 290
sami wiecie kto - 240
Bartek – 220
Tomek się wyłamał - 73
no i witamy odkrycie dzisiejszej nocy: Przemek - 10
i plus kilka innych dało to 1241 odpowiedzi icon_cool.gif

A wracając do meritum sprawy: Przemek, a kto każe Ci zostać na jednym systemie? U niektórych Kolegów stoi po kilka "słupków"
Janusz - to było również do Ciebie! icon_razz.gif
Słychać-nie słychać: u mnie "niestety" tylko Alan daje czadu... no i cholery - lekko zawiane z dyskoteki po drugiej stronie ulicy icon_eek.gif Choć i tak dzisiaj nie jest jeszcze najgorzej (albo jest za wcześnie...).

Pozdrawiam - i ponieważ żona kaszle i może się zbudzi, więc: dla Janusza miłych odsłuchów i zadowolenia z nowego nabytku (właściwie to nabytków, bo CX też jest w miarę świeży...), a dla pozostałych spokojnej nocy ... i audiofilskich snów! icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Januszu, cóżeś narobił???
Prawie pierwsza w nocy, a my tu "nocnemarkowanie" uprawiamy!
Tak a propos - Marka nam Ci tu brak!
RoRo!
Szepnij po znajomości "Ojcu Założycielowi", że nadszedł czas. Nadszedł czas na dbanie o hale i wypasane trzódki (znaczy się o temat i nas icon_wink.gif )
Jak widać po dzisiejszej dyskusji rozbestwione to tałatajstwo przeokrutnie!!! Czas na zaprowadzenie porządku! Pruskiego drylu!
Allan Parsons Project? Która płyta???
Tak, czy siak - "Good choice" - mógłbym powiedzieć, gdybym znał angielski!
A co do silnej lampki - polecam Omaka icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Marka i Wacka będę szukać różnymi kanałami!
A teraz idę spać - może przed snem zaśpiewa Sade Adu???
Dobranoc!
Bartek
PS. RoRo! Jest robota do zrobienia - jeden z "naszych" adminem chce zostać! Janusz niech słucha, a TY... Sam wiesz, co robić! icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

no i witamy odkrycie dzisiejszej nocy: Przemek - 10



biję się w pierś, że tak późno tu zajrzałem ..powinienem już być co najmniej data: 9 01 2008, g13:04 icon_sad.gif
Cytat

PS. RoRo! Jest robota do zrobienia - jeden z "naszych" adminem chce zostać! Janusz niech słucha, a TY... Sam wiesz, co robić! icon_wink.gif


Ciekawe o kim mowa ? icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...