Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Miles

Życzenia świąteczne...

Recommended Posts

Wszystkim użytkownikom Forum życzę najlepszego świątecznego odpoczynku oraz radości z muzyki.

Wojtek

P.S. Aaaa, jeszcze mocnego basu i czystego dźwięku... icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Wszystkiego najlepszego, aby kolędy w waszych domach brzmiały tak dobrze jak tego sobie życzycie icon_smile.gif i żeby mikołaj pod choinkę przyniósł kolejny kawałek lepszego dźwięku icon_smile.gif

Wesołych Świąt.

P.S. Aaaa i jeszcze przestrzeni, oddechu i tego czegoś co spowoduje że na sercu zrobi się milej a uśmiech na buzi będzie od ucha do ucha.

I ja ślę Wam życzenia świąteczne. Wszelkich łask od Boga, miłości bliskich, życzliwości ludzkiej. Dużo zdrowia i szczęścia. Wielu wspaniałych chwil w rodzinnej atmosferze.
Niech pachnie Wam choinka a prezenty sprawią radość. Nie zapominajcie o samotnych, aby i oni poczuli atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.
Spełnienia wszelkich marzeń i tych audiofilskich też. Ogromu cudownej muzyki płynącej z najwspanialszych zestawów stereo.
Bóg się rodzi... a moc niech będzie z Wami icon_biggrin.gif

Dołączam także najszczersze życzenia icon_biggrin.gif .

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT !
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU !!

Aby były przepełnione rodzinnym ciepłem i radością.

Ja też się dołączam, zdrowia przede wszystkim, rodzinnego ciepła no i jak najczęstszych "ciar" przy słuchaniu ukochanej muzyki icon_smile.gif

Kolejny spamer niejaki Leo.

Oto jego wpis, który jest dla Was Koledzy niewidoczny - spam:

Cytat

Za kilkanaście tygodni kolejne święta, a więc warto zastanowić się nad prezentami dla najbliższych. Jako, że lubię podróżować, cieszyłbym się, gdyby mi ktoś podarował ........... A wam co się marzy ? Jakie prezenty ?

W miejscach wykropkowanych reklama, usunięta przez moderację.

Oczywiście witamy na forum Audio kolegę Leo i nagroda w postaci czerwonej kartki.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować