kestrel972

Subwoofer trzecie podejście

Witam wszystkich ,jestem nowy na forum i jak w temacie przymierzam się do kupna subwoofera.Poprzednie dwa mnie zawiodły (tonsil activ 100 i obecny jamo 200).

W gronie faworytów mam

Taga tsw-200

klipsch sw-12

klipsch sw-110

Chodzi o kino domowe , czy jest różnica między sw-12, a sw-110 na czyją korzyść i czy Taga tsw -200 to dobry wybór kierowałem się opiniami na ceneo.

Proszę o odpowiedź kolegi który ma tSW-200 , bo bardzo mało piszą na temat tego suba.

Dzień dobry.

podaj proszę więcej informacji - jaka jest pełna konfiguracja Twojego systemu (jakie głośniki, amplituner), jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, w jakim budżecie chciałbyś się zmieścić.

Przody mam stare podstawkowe Tannoy , amplituner Onkyo 608 , metraż 22m2 , budżet na subwoofer to max 1500zł.

Faworyt to Taga Tsw-200 ma dużo dobrych opini , jedna osoba pisała że wygrał z Klipsch sw-110 co byście zaproponowali.

Taga to od razu odpuść. 

Z tych 3 super wypada sw110.

Napisano (edytowany)

Dlaczego nie TAGA ? proszę o jakieś konkrety,wiem że wszyscy skazują ją na straty ale mało się o tym subwooferze mówi.

Jeśli chodzi o Klipsch to czemu sw-110 jest lepszy od sw-12 który ma większy głośnik,czy różnica jest tak duża że warto dopłacać parę stów więcej,chodzi o kino domowe.

Edytowano przez RoRo
Korzystaj z funkcji EDYTUJ by uzupełnić swój post - zamiast pisać swoje posty jeden po drugim.

Taga wychodzi dobrze na papierze. Jeśli ta informacja to mało to zadzwoń albo go kup :)

110 ma lzejsze membrany a sama ich wielkość nie jest wyznacznikiem ich jakości

Tylko że w tej chwili Taga Tsw-200 wychodzi prawie dwa razy drożej od Klipsch sw-110 , który według opini niektórych przegrał z Tsw-200,a to daje dużo do myślenia, czy ktoś z forumowiczów ma Taga Tsw-200 i mógłby coś na ich temat napisać.

Taga TSW200 - 1299 zł

Klipsch SW110 - z miedzianą mambraną 2199 zł z czarną 1799 zł.

?

Strzelam że jeśli ktoś na forum ma sub powyżej 1000 zł to nie jest nim Taga.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się