Skocz do zawartości

Sprzedaż płyt CD maleje o połowę. Czy to koniec?


S4Home

Recommended Posts

Nie! to nie koniec. Kolejne płyty przyjechały z daleka.

P-20240514-143055-1.jpg

Widzę tu i ówdzie jak ten streaming jest nie dopracowany.

A to apki nie widzi a to net słaby i przerywa a to Tidal coś kombinuje a to urządzenie nie odpowiada i trzeba je zresetować. ehhh....

Ile to osób walczy czy to z przesyłem w Kinie D czy innych problemach.

Edytowano przez Bogusław 66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

Widzę tu i ówdzie jak ten streaming jest nie dopracowany.

A to apki nie widzi a to net słaby i przerywa a to Tidal coś kombinuje a to urządzenie nie odpowiada i trzeba je zresetować. ehhh....

Niedopracowany to może jest u większości tor LAN lub sieć domowa o ustawieniach routera nie wspomnę. Później wyłażą kwiatki typu coś komuś przerywa, coś czegoś nie widzi itd.

Masz jakieś problemy z Moon 280D, czy Silent Angel M1T? nie sądzę 😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DiBatonio napisał:

Niedopracowany to może jest u większości tor LAN lub sieć domowa o ustawieniach routera nie wspomnę. Później wyłażą kwiatki typu coś komuś przerywa, coś czegoś nie widzi itd.

Masz jakieś problemy z Moon 280D, czy Silent Angel M1T? nie sądzę 😉

 

U mnie? VPN we fonie blokował apke.  czasami widzę jak Roman z salonu walczy z streamerem Ayon (apka natywna albo Roon) albo nie ma apki Qobuz na iphone bo ... jesteśmy w pl. Gdzie indziej widziałem problem sieciowy z malinką no i to co widzę na forum

Zasadniczo qobuz działa mi w domu wszędzie i na wszystkim ale ...... zauważyłem ze zbyt często używam przycisku z symbolem "do przodu" czego w odtwarzaczy CD nie robię albo cholernie sporadycznie i to jest mój szacunek do twórczości artysty (nie poganiam płyty). 

------

Nie wiem czy już pisałem czy nie ale zrobiłem kiedyś porównanie płyta - plik, nawet nie streamer a plik i to DSD 256 przeciw tej płycie, plik tez kupiony u nich na stronie.  Porównanie zrobione u Romana na sprzęcie ... powiedzmy wysokim. Źródłem był Ayon S10 II, do gniazda z przodu pendrive sandisk z plikami a płyta trafiła do Ayon CDT za wspólny DAC robił S10 Ayon ..... 

.... to plik był lepszy ale .....  o włos. Moze kiedyś się złoży i płytę porównam do streamingu, tylko brak pewności ze to będzie ten sam master. A wiem np z takich porównań ze są różnice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...