Skocz do zawartości
Adrianos

Bowers & Wilkins Cm8

Recommended Posts

Witajcie! Od jakigoś czasu jestem właścicielem kolumn Bowers & Wilkins cm8. Chciałbym do nich dobrać jakiś fajny wzmacniacz albo konkretny amplituner np.Yamahę r-n803d. Proszę doradźce. Mój budżet to około 4000-5000

Witaj.

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał jakościowy kolumn, na pewno żaden amplituner sieciowy nie będzie dobrym rozwiązaniem. Nie podałeś jakie gatunki muzyczne słuchasz, ale nawet ogólnie warto rozejrzeć się za wzmacniaczem o raczej dociążonym, gęstym charakterze brzmienia. Ważne, żeby było to urządzenie mocne i wydajne, kolumny B&W potrzebują trochę prądu, żeby pokazać swoją klasę. Na pewno świetnie sprawdzi się Musical Fidelity M3si, posłuchałby urządzenia od francuskiego Advance Acoustics - model X-i105 lub najlepiej X-i125, jeśli budżet nie jest sztywny, koniecznie hybrydę lampową Vincent SV-227 MK.

Zaprasam serdecznie na odsłuchy, porównania, wypożyczenia oraz indywidualną wycenę dla forumowicza.

Cześć,

Moim zdaniem pod te kolumny znacznie, znacznie lepiej sprawdzi się magnat mr780 + sieć w postaci Yamahy wxad10. 

Wtedy ten zestaw będzie miał spójność. 

Przed kupnem sprawdzisz u siebie.

Piotrek

Dnia 4.11.2018 o 02:28, Adrianos napisał:

Witajcie! Od jakigoś czasu jestem właścicielem kolumn Bowers & Wilkins cm8. Chciałbym do nich dobrać jakiś fajny wzmacniacz albo konkretny amplituner np.Yamahę r-n803d. Proszę doradźce. Mój budżet to około 4000-5000

CM8 s1 czy CM8 s2? 

Są to CM8 s1. Pomieszczenie 5x5m. Gatunki muzyczne jak najbardziej zróżnicowane ale chyba najczęściej soft jazz i rock. Chciałbym aby dźwięk charakteryzował się ciepłą barwą.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się