Skocz do zawartości

Magnat mr780


Nowy123

Recommended Posts

1 minutę temu, Palmos napisał:

Kolego @BautekMyślę że to jest jeden z powodów dla których nie kupnie się w marketach.

z resztą kiedyś też pytalem sie o to @Q21 i odpowiedzieli że reklamacje zdarzają się rzadko.

A co Ci mają powiedzieć ? Że reklamacji jest dużo ? 

Tak samo jak wspominałem o CA AXR 100D , że wentylator się załącza po 15 min nawet przy niskiej głośnosći i szumi głośno / swoją drogą, zamontowali najtańszy wentylator do PC ;) / to też pisała branża, że na -dzisiąt czy -set sztuk żaden nie chodził głośno, czy się tam dopiero załąćzał po mocniejszym odkręceniu głośności.

A wystarczyło wejść na zagraniczne fora i masa tematów o tym była. A rozwiązanie ludzie znaleźli takie, że wymieniali sobie sami wentylatory na jakieś lepsze.

 

I po raz kolejny to napiszę, wszystko jedzie z tej samej fabryki w tym samym kontenerze i trafia do marketów i salonów audio. 

Dystrybutor dostaje sprzeęt i później wysyła po kraju, już nie wnikam czy jest jeden dystrybutor czy markety same sobie ściągają kontenery. Ale to i tak nic nie zmieni, bo i tak przyjadą te same sprzęty z tej samej fabryki ;) 

 

Więc może ja mam takiego pecha, ale na 3 sztuki z którymi miałem do czynienia 3 były wadliwe. / w tym jeden w salonie autdio. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to skąd co jedzie tylko co się dzieje z wadliwymi oddawanymi sztukami. Śmiem twierdzić że w markecie takie idą spowrotem do pudełka i na sprzedaż.

Dodatkowo wydaje mi się że w salonie audio raczej mają pojęcie jak się z nimi obchodzić podczas transportów, rozladinku itp. a w markecie raczej mają wyjebane.

Były tu przypadki wadliwych egzemplarzy i na pytanie skąd kupione? W wiekszosci Odpowiedź: z marketu.

Ale ok. Każdy kupuje skąd chce.

4 godziny temu, Bautek napisał:

Ciężko chwycić na zdjęciu podświetlenie lamp,

U mnie mniej więcej jest tak. 

20240923_152525.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Palmos napisał:

Nie chodzi o to skąd co jedzie tylko co się dzieje z wadliwymi oddawanymi sztukami. Śmiem twierdzić że w markecie takie idą spowrotem do pudełka i na sprzedaż.

Dodatkowo wydaje mi się że w salonie audio raczej mają pojęcie jak się z nimi obchodzić podczas transportów, rozladinku itp. a w markecie raczej mają wyjebane.

Były tu przypadki wadliwych egzemplarzy i na pytanie skąd kupione? W wiekszosci Odpowiedź: z marketu.

Ale ok. Każdy kupuje skąd chce.

U mnie mniej więcej jest tak. 

20240923_152525.jpg

Trafiają przewazenie do outletu.

A jak zamówisz dostawę z marketu czy z salonu audio, to kto Ci przywiezie ?  Tak - kurier i w dodatku też paczka przejedzie przez sortownie i dodatkowe przeładunki. 

No i tak samo do sklepów audio trafiają ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...