Skocz do zawartości

Kraft

Recommended Posts

U mnie jako ostatni element układanki wylądowały po 2 Myrony na pierwsze odbicia na bocznych ścianach,  jeden nad drugim. Są zawieszone ok 25cm od podłogi i środek odbicia w lusterku wypada mniej więcej na środek tej podwójnej powierzchni. 

Efekt spektakularny. Trochę żałuję że nie posłuchałem @Bartek Chojnacki i dałem Vicoustic Multifuser na tył i sufit ale wychodziło taniej. ( ta mała jasna kolumna przy ścianie to dodatkowy zestaw tylko do kina domowego, z którego prawie nie korzystam więc stoi wbrew wszelkimi zasadom byle przeszkadzać jak najmniej) 

20240626_224012.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bernikar napisał:

Efekt spektakularny.

Próbóję sobie wyobrazić. Pomóż mi proszę. Chodzi o wyrazistość, przestrzeń, lokalizację, separację, plany itp?

Chciałbym się podzielić. U mnie spektakularn efekt brzmienia, gdy po malowaniu salonu wieszam całą adaptację, włącznie z zasłonami, fotel, dywan, sofa itp i „odpalam” audio. 
W golusim salonie nie daję rady wytrzymać więcej aniżeli 10 minut.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AudioTube napisał:

Próbóję sobie wyobrazić. Pomóż mi proszę. Chodzi o wyrazistość, przestrzeń, lokalizację, separację, plany itp?

Chciałbym się podzielić. U mnie spektakularn efekt brzmienia, gdy po malowaniu salonu wieszam całą adaptację, włącznie z zasłonami, fotel, dywan, sofa itp i „odpalam” audio. 
W golusim salonie nie daję rady wytrzymać więcej aniżeli 10 minut.

 

 

Wokale naturalne, słyszalne detale jak nabieranie powietrza, jak ze sceny. Przestrzeń i wyczuwalny klimat pomieszczenia gdzie rejestrowano dźwięk, pogłos pomieszczenia w którym jest artysta , a nie własnego. Wybrzmienia instrumentów strunowych,  fortepianu , czuć jego masę i to że jest właśnie instrumentem strunowym de facto. Wspaniale poukładana scena z wyraźnie obecnymi , dobrze zlokalizowanymi instrumentami i gradacja planów wgłąb. Dokładnie słychać co gra w tyle sceny ,co bliżej odbiorcy i gdzie jest w tym wokal. 

Niestety to dotyczy bardzo dobrych realizacji , a tych jest niewiele , słabe też brzmią lepiej , ale słychać,  że nie są dobrze zrobione , płasko.  

To wszystko subiektywne doznania i każdy pewnie odbiera je inaczej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...