Skocz do zawartości

Recommended Posts

Napisano

Witajcie szanowni

Na starcie chciałbym zacząć, że na sprzęcie się nie znam i dlatego kieruje pytanie do forumowiczów(na których pomoc licze) szukam zestawu ampli i głośników które mógłbym podłączyć do TV. 

Muzykę jaką słucham to rock lub coś elektronicznego, ale dużo gram i też by mi zależalo na fajnych wrażeniach z gry. Fajnie by było gdyby to nie były głośniki metrowe czy mogę coś znaleźć godnego polecenia do 3k? Z góry dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam. 

Napisano

Zacznij od podawania podstawowych danych czyli jaką masz akustykę, ile miejsca przeznaczysz na kolumny, czy to ma być sprzęt używany, jakiego dźwięku oczekujesz, nie podałeś nawet wielkości pokoju.

Jaki sprzęt posiadasz pod kolumny? Opisz jak najwięcej cennych danych bo bardzo słabo to widzę.

Pozdrawiam.

 

Napisano

Tak jak mówiłem nie znam się za bardzo ale jak mnie ktoś poprowadzi to postaram się wszystko podać. Przepraszam za amatorskie podejście. Akustyke? Nie rozumiem pytania:(

Pokój 4x8m.

Co do miejsca wydaje mi się że 60cm wejdzie pod tv

Sprzęt może być używany lub nowy Lecz nie mam parcia na nowy. Znajomy parę lat temu kupił monitor audio gs20 i grają jak nowki :)

Co do dźwięku to chciałbym ładny czysty dźwięk nie koniecznie w cholere basu. 

 

Napisano

W tej cenie może idź jednak w fajny zestaw stereo? Bo jednak 3k to mało na łączenie kinami muzyki.

W kinie spoko zagra ci Yamaha 485 + magnat 5.1 ale one się do stereo nie nadają.

Jeśli tylko dwie to Onkyo 8250 + magnat 723 lub Yamaha rn602 z aurora 300 od heco

 

Pozdrawiam

Napisano

Idź w "używki". 

Większy wybór, jakość dźwięku nawet 2 klasy lepiej. Nie ma się co bać. Teraz kupując za 3k zadbane, piękne, kiedyś kosztowały 6-10k.

Temat do przemyślenia. 

Pozdrawiam 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...