Skocz do zawarto艣ci
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
idjahm

czas na wymiane

Recommended Posts

A wiec tak, w posiadaniu mam sub KLIPSCH R-10SW , do聽 tego planuje聽 kupic https://allegro.pl/oferta/magnat-supreme-202-102-c252-7520178634

wiec potrzebuje cos co zasili mi ten smieszny zestawik xD i nie drogi 馃槣 co polecacie ? wszystko bedzie podlaczone pod PC na muze z przewaga i filmy (oczywiscie z kompa) , jakby kto pytal o pomieszczenie to smiesznie male聽 :D:D:D聽 zwlaszcza dla suba xD

Edytowano przez idjahm

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Po co Ci 5 g艂o艣nik贸w skoro ma przewa偶ac muzyka. Chcesz wyrzuci膰 1000 z艂 w b艂oto - Twoja sprawa, ale lepiej zastan贸w si臋 do czego ma Ci s艂u偶y膰 ten zestaw i jak ma by膰 to wszystko po艂膮czone. Pozdrawiam.聽

Udost臋pnij ten post

Dok艂adnie i kolumny i sub to typowe modele kinowe.

W贸wczas Yamaha 485 wystarczy do tego.

Je艣li chcesz natomiast stereo sprzedaj tego suba i wyb贸r lepszego 2.0

Zapraszam

Udost臋pnij ten post

seba3002 jak ma to wszystko byc podlaczone ?? kablami :D聽 tak jak teraz jest ;)

S4home ta yamaha troche zadroga jak dla mnie :)聽 cos tanszego by sie przydalo

Udost臋pnij ten post

rzu膰 bud偶etem, b臋dzie 艂atwiej. Chocia偶 skoro 485 za droga, to poni偶ej tej p贸艂ki chyba nie b臋dzie mia艂o wi臋kszego znaczenia, co wybierzesz.聽

Udost臋pnij ten post

hmm bior膮c pod uwag臋 stereo to co polecacie do okolo 2 tys lub i moze do 1500 , ale miejsce na kolumny sa tylko pod sufitem nigdzie indziej ich nie postawie, wiec musza raczej wisiec

Udost臋pnij ten post

Je艣li stereo to mo偶e taki zestawik: wzmacniacz Taga Harmony HTA-700B i do tego monitory Pylon AudioPearl Monitor,Melodik臋 bl20 albo Magnat Shadow 203.Wzmacniacz ma wbudowany dac wi臋c spokojnie mo偶esz pod艂膮czy膰 bezpo艣rednio PC-ta.

Edytowano przez Marioxxl74

Udost臋pnij ten post

a偶 pod sufitem? serio, nie wygospodarujesz bardziej rozs膮dnego miejsca? nie b臋dzie to zbyt korzystne

I jak Ty kolego chcia艂e艣 prawid艂owo ustawi膰 5.1, jak nie masz nawet miejsca na 2.0?! ;)

Udost臋pnij ten post

pod sufitem dlatego gdyz obecnie wisza tam glosniki z kina domowego 5,1 , na podlodze nie mam doslownie miejsca xD bardzo nie ustawne pomieszczenie, okno, 2x drzwi

Udost臋pnij ten post

A to nie. Je艣li maj膮 tam wisie膰 to wogole odpu艣膰. Zostaw to co masz. Taka wymiana nie ma sensu.

Monitory na uchwytach ni偶ej, czy te偶 kolumny na艣cienne b臋d膮 deczko lepiej. Ale to wci膮偶 daleka droga do stereo.聽

Udost臋pnij ten post

Nascienne tez odpadaja bo na wszystkich scianach mam regipsy, sufit tak samo, byl bardzo duzo obnizany. co do uchwytow ktore posiadam, to sa wlasnej roboty,聽 i moge spokojnie zmieniac im kont nachylenia wedlug potrzeb

Udost臋pnij ten post