Skocz do zawarto艣ci
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Tomasz Ragus

Hugo 2 dylemat

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Czesc wszystkim :)

Czy moge podpiac Hugo 2 bezposrednio pod Vincenta Vincent SP-331.?聽Mam jeszcze przedwzmacniacz聽LITE LS-10 (klon Audio Note M7) przerobiony ale tam mam podlaczony inny zestaw z Gd master 7. Nie chce mieszac i przepinac 馃槢

Czy bedzie potrzebny przedwzmacniacz,聽vincent nie ma regulacji :(

Edytowano przez Tomasz Ragus

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰,
Chord Hugo2 posiada regulacj臋 g艂o艣no艣ci wi臋c nie b臋dzie Ci potrzebny przedwzmacniacz i warto na niego zwr贸ci膰 uwag臋. Jest to brzmienie bardzo dok艂adne ze 艣wietnie prezentowan膮 scen膮 d藕wi臋kow膮. Idealnie nadaje si臋 do cieplejszych wzmacniaczy, poniewa偶 jego d藕wi臋k jest delikatnie po ja艣niejszej stronie.聽
Zapraszam serdecznie do kontaktu w sprawie wyceny, mog臋 tak偶e wypo偶yczy膰 sprz臋t na testy aby艣 sam si臋 przekona艂 czy jest to brzmienie kt贸rego szukasz.聽

Pozdrawiam
Szymon聽

Udost臋pnij ten post

Super s艂uchawki, kt贸re sam posiada艂em. Uwa偶am, 偶e s膮 to jedne z lepszych s艂uchawek zamkni臋tych dost臋pnych na rynku.聽 S艂ucha艂em ich z Hugo TT (mk I) i by艂o rewelacyjnie wi臋c magia na Hugo 2 powinna tak偶e by膰 ;)

Udost臋pnij ten post

Nie jestem zwolennikiem sluchawek, ale z przyczyn logistycznych, czasami musze posluchac, te wypadly najlepiej.

SENNHEISERY HD 800 tez byly niesamowite.

8 minut temu, Q21 napisa艂:

Super s艂uchawki, kt贸re sam posiada艂em. Uwa偶am, 偶e s膮 to jedne z lepszych s艂uchawek zamkni臋tych dost臋pnych na rynku.聽 S艂ucha艂em ich z Hugo TT (mk I) i by艂o rewelacyjnie wi臋c magia na Hugo 2 powinna tak偶e by膰 ;)

Udost臋pnij ten post

3 godziny temu, Tomasz Ragus napisa艂:

Nie jestem zwolennikiem sluchawek, ale z przyczyn logistycznych, czasami musze posluchac, te wypadly najlepiej.

SENNHEISERY HD 800 tez byly niesamowite.

To te偶 wiem, bo mam je od jakiego艣 czasu i przesta艂em szuka膰 otwartych s艂uchawek. HD800 z Chordem ju偶 mi nie do ko艅ca si臋 podoba艂y i wol臋 je zdecydowanie ze wzmacniaczami lampowymi.

Udost臋pnij ten post