Skocz do zawartości

Hugo 2 dylemat


Tomasz Ragus

Recommended Posts

Czesc wszystkim :)

Czy moge podpiac Hugo 2 bezposrednio pod Vincenta Vincent SP-331.? Mam jeszcze przedwzmacniacz LITE LS-10 (klon Audio Note M7) przerobiony ale tam mam podlaczony inny zestaw z Gd master 7. Nie chce mieszac i przepinac 😛

Czy bedzie potrzebny przedwzmacniacz, vincent nie ma regulacji :(

Edytowano przez Tomasz Ragus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Chord Hugo2 posiada regulację głośności więc nie będzie Ci potrzebny przedwzmacniacz i warto na niego zwrócić uwagę. Jest to brzmienie bardzo dokładne ze świetnie prezentowaną sceną dźwiękową. Idealnie nadaje się do cieplejszych wzmacniaczy, ponieważ jego dźwięk jest delikatnie po jaśniejszej stronie. 
Zapraszam serdecznie do kontaktu w sprawie wyceny, mogę także wypożyczyć sprzęt na testy abyś sam się przekonał czy jest to brzmienie którego szukasz. 

Pozdrawiam
Szymon 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem sluchawek, ale z przyczyn logistycznych, czasami musze posluchac, te wypadly najlepiej.

SENNHEISERY HD 800 tez byly niesamowite.

8 minut temu, Q21 napisał:

Super słuchawki, które sam posiadałem. Uważam, że są to jedne z lepszych słuchawek zamkniętych dostępnych na rynku.  Słuchałem ich z Hugo TT (mk I) i było rewelacyjnie więc magia na Hugo 2 powinna także być ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz Ragus napisał:

Nie jestem zwolennikiem sluchawek, ale z przyczyn logistycznych, czasami musze posluchac, te wypadly najlepiej.

SENNHEISERY HD 800 tez byly niesamowite.

 

To też wiem, bo mam je od jakiegoś czasu i przestałem szukać otwartych słuchawek. HD800 z Chordem już mi nie do końca się podobały i wolę je zdecydowanie ze wzmacniaczami lampowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...