Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
luki

Yamaha 397 i dobór kolumn

Jest taki nowy zestawik, cd i wzmacniacz 397, kiedyś miałem yamahę i może z sentymentu nastawiłem się na te klocki. Mam malutki pokój (12m), więc mocy mi nie trzeba, ale trzeba fajnych kolumienek podstawkowych tak do 1000zł. Macie jakiś faworytów?

Polecam Ci do tego małe Tannoy M2 lub jeśli możesz dać więcej to DM300 B&W.

Dźwiękowo na ogół są więcej niż ok, problem z Usherami tylko taki, że chińszczyzną zalatują na kilometr, co niektórym przeszkadza icon_smile.gif

Phil
A co to znaczy, ze chińszczyzną zalatują na kilometr? Mają skośnie ułożone głośniki icon_question.gif żółte membrany icon_question.gif na wierzchu słomiane kapelusiki icon_question.gif , czy może dostarcza je kurier na rowerze icon_question.gif Albo może przypływają do miast nadrzecznych dżonkami icon_question.gif
Nawiasem - brzmią dobrze, a i do wyglądu nie można się przyczepić...

A takim klimatem, że wysokotonowe nachalnie kopiują produkty pewnej firmy na F, a "węglowe" niskośredniotonowe pewnej firmy na S. Za chwilę pewnie zaczną robić nacięcia na głośnikach.... Trzeba im jednak coś przyznać - jako nieliczni z firm rdzennie chińskich w miarę potrafią projektować kolumny (zestroić to wszystko).

Obudowy też kogoś tam kopiują, ale jak by na to nie spojrzeć są estetyczne!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0