Skocz do zawartości

Bezprzewodowy i Aktywny Zestaw Stereo


RottenAudio

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Szukałem podobnego wątku ale zawsze był czymś ograniczony i nie odpowiadał tego czego szukam. Proszę pomóżcie !

Czy istnieje coś takiego jak dobrze grający zestaw stereo oparty na głośnikach podstawkowych aktywnych obsługujący Airplay i do tego bezprzewodowy ? , który możliwy jest również do podłączenia pod projektor lub telewizor. Wszystkie moje drogi doprowadziły mnie do KEF LSX  ale czy takie głośniki grają dobrze (chodzi o przestrzeń i nasycenie) czy istnieje może coś lepszego ?. Oczywiście po sugestiach podejdę i posłucham, pytanie od czego zacząć ?

Pozdrawiam

Robert

Edytowano przez RottenAudio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

W tym budżecie chyba najlepszym wyborem jest właśnie Kef LSX. Można ewentualnie rozważyć Dynaudio z serii Xeo. To jednak kolumny, które swobodnie będą się czuły raczej w niewielkich pomieszczeniach. Bardzo fajną opcją są również Dali Cellisto 2C lecz to już trochę wyższy przedział cenowy. Grają dojrzałym, dużym dźwiękiem nawet w wersji podstawkowej. W innym wypadku trzeba będzie postawić już na tradycyjny przewodowy system.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Gdyby ktoś był zainteresowany tym wątkiem to sprawa zakończyła się tak.

Byłem na odsłuchu tych głośników, moje wrażanie są następujące: zadowalający dźwięk jak na głośniki tych rozmiarów, lecz nie ma szans na to że pobiją one pod względem muzykalności klasyczny zestaw stereo. Lecz jeżeli ktoś chciałby nadal tą ścieżką podążać, uważam za konieczne dołożenie subwoofera.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RottenAudio napisał:

Lecz jeżeli ktoś chciałby nadal tą ścieżką podążać, uważam za konieczne dołożenie subwoofera.

 

Jesli budzet pozwoli a granie lubimy plaskie tak jak to zaplanował reżyser, to skłaniam sie ku przetestowaniu rodzimego produktu (nie jestem z reklamy tegoz produktu), Aps Aeon. Pojawil sie rowniez model mk2. Sa to rasowe monitory studyjne ale jesli wierzyc opiniom ludzi którzy zaaplikowali sobie to do domowego systemu, moga sie spodobac....

Podobno sub jest zbedny!

Ps: aps ma dwa rodzaje tweetera do wyboru. Jedwabny lub tytanowy w zaleznosci od preferencji...

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Jesli budzet pozwoli a granie lubimy plaskie tak jak to zaplanował reżyser, to skłaniam sie ku przetestowaniu rodzimego produktu (nie jestem z reklamy tegoz produktu), Aps Aeon. Pojawil sie rowniez model mk2. Sa to rasowe monitory studyjne ale jesli wierzyc opiniom ludzi którzy zaaplikowali sobie to do domowego systemu, moga sie spodobac....

Podobno sub jest zbedny!

Ps: aps ma dwa rodzaje tweetera do wyboru. Jedwabny lub tytanowy w zaleznosci od preferencji...

Nie rozumiem co ty porównywać. KEFy są idealnie bezprzewodowe, poza przewodem zasilającym . W poidanych głośnikach nie ma najwazniejszej funkcji AirPaly, Bluetooth, Wifi tj. do strumieniowego przesyłania muzyki. Takich głośników jest cała masa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...