Skocz do zawartości

Yamaha RX-A880 - jaki zestaw kolumn?


Kamillo

Recommended Posts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest sens, ta Melodika bi-amp dobra tylko pamiętaj że też dobre banany musisz kupić, 16szt na parę przewodów i to tylko same fronty.
Prolink TBC (057, 050, 056) są dobre bo przyjmują nawet 6-8mm kable lub możesz Qed konfekcję zrobić, fajna opcja.
Kable:
Chord Clearway, Kimber Kable, Qed, Supra czy WireWord itp do 50-100 zł/m
Tak że kupują osobno kable i banany to czasami jest lepiej popatrzeć za gotową konfekcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2020 o 20:49, Bartosz Świniarski napisał:

Ja się w tańcu nie pie... i nie drapie się po głowie tygodniami - dzisiaj znalazłem Wasze forum przypadkiem, poprosiłem o radę i już zamówiłem Aurora 700 :) 

 

Wielkie dzięki za pomoc - Dam znać jak wrażenia.

 

pozdrawiam!

No i jak kolega Bartosz, zadowolony z Heco? Ponowilby wybór? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Moja odpowiedź raczej nikogo nie usatysfakcjonuje ponieważ nie potrafię obiektywnie ocenić czy dobrze grają czy nie bo nie mam porównania - to moje pierwsze głośniki "premium" jeśli można je tak nazwać - wcześniej przez kilka lat miałem zwykłe kino domowe sony z plastikowymi głośnikami.

Jak na moje ucho to grają rewelacyjnie :) pomimo otwartej sporej przestrzenie okolo 500-600m3 dźwięk się fajnie roznosi po całym domu i gdziekolwiek bym nie stał to jest głośno i wyraźnie.

Póki co są podłączone na kablu z Leroy Merlin na metry bez wtyczek :D, ale już zamówiłem takie jak mi tu zalecano.

 

pozdro!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kolega nie jest w stanie obiektywnie czegoś ocenić i widać, że dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sprzętem audio, to dlaczego zakup w ciemno miałby być w sumie zły?

Dopóki nie będzie miał porównania, to będzie brzmiało dobrze. A z drugiej strony może nie chciał poświęcić na to zbyt dużo czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Miras23 napisał:

Dopóki nie będzie miał porównania, to będzie brzmiało dobrze. A z drugiej strony może nie chciał poświęcić na to zbyt dużo czasu.

Dokładnie tak. Chciałem po prostu kupić jakieś głośniki, które będą się sprawdzać w nowym domu i Tyle :)

Zdjęcie zrobie jak Żona w końcu weźmie się za projekt szafki RTV :D , a póżniej stolarz nam ją wykona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2020 o 22:35, Miras23 napisał:

Jeżeli kolega nie jest w stanie obiektywnie czegoś ocenić i widać, że dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sprzętem audio, to dlaczego zakup w ciemno miałby być w sumie zły?

Dopóki nie będzie miał porównania, to będzie brzmiało dobrze. A z drugiej strony może nie chciał poświęcić na to zbyt dużo czasu.

Bo nie każdemu się zakup w ciemno podoba. Mało jest tematów w których ktoś coś kupił i nie jest zadowolony.?

Dnia 31.01.2020 o 22:00, BaliGdynia napisał:

Ale chyba tu od branży czy zupełnie innego sklepu? No kolego odważny krok zrobiłeś "na słowo" zakup w ciemno, ale najważniejsze że Tobie się podoba. Cyknij focie jakieś jak to się prezentuje.

Chyba nie.

Ale dorwałeś kolego przy najmniej dobrą cene? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem w google "Heco Aurora 700 Sieradz" i wyskoczyło mi RTVEUROAGD z dostawą na jutro więc się nie zastanawiałem :)

Zapłaciłem 2699.

 

Jak będę kiedyś wymieniał to podjadę do sklepów i posłucham - będę miał już wtedy do czego się odnosić, a jak na pierwsze głośniki grają super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Piszcie do nas to będziemy robić takie esktra ceny. Ale szkoda kolumn. Przez zaniżanie ceny sa teraz zestawiane z Indiana Line czy Dali Spektor. Ubolewam nad tym.
W dodatku ktoś napisał "skoro Heco można w markecie kupić to one muszą być do niczego" co za bzdura, czasami można rodzynki wyrwać, od 2tyg była akcja promocyjna na Heco wszędzie. Dla kupujących cena super, może inni też pójdą za przykładem Heco i ceny w dół poleca hahah
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...