Skocz do zawartości

18m2 w prostokacie co kupic


Artur N

Recommended Posts

Do tego wzmacniacza najlepiej podłączyć możliwie dobre monitory, choć i podłogówki uciągną bez problemu, tyle że nie jest to wzmacniacz do nagłaśniania imprez masowych. Kolumny powinny być 4-omowe. Większość kolumn ma taką impedancję lub nieco większą, tylko producenci ściemniają że jest inaczej. Do celów sieciowych można do niego podłączyć np. Google Chromecast Audio, jeśli masz sieć wi-fi. Są też urządzenia do podłączenia go do sieci przewodowo. To zapewnia serwisy streamingowe, radio internetowe i możliwość przesyłania do niego muzyki po sieci lokalnej. Może też odtwarzać dźwięki z urządzeni z w miarę nowymi Androidami zastępując bluetooth. Jeśli potrzeba więcej wejść optycznych, potrzebny były zewnętrzny splitter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

S4Home jakie wzmacniacze masz na mysli?

 skad bede wiedzial ze taki wzmacniacz nie jest juz wyekspotowany na maxa ?

poszukam na necie jeszcze jakis wzmacniaczy uzywek tylko za bardzo nie wiem na co zwrocic uwage zeby byla moc.

Jak nic nie znajde to pojde w to co mi zaproponowal mobydick bardzo mi sie podoba ten pomysl , a i jeszcze jedno czy jak bym uzbieral kase to czy zmiana wzmacniacza na nada 356 to dobry pomysl? jakie kable uzyc do zastawu?

 

Edytowano przez Artur N
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2020 o 10:33, Artur N napisał:

S4Home jakie wzmacniacze masz na mysli?

 skad bede wiedzial ze taki wzmacniacz nie jest juz wyekspotowany na maxa ?

poszukam na necie jeszcze jakis wzmacniaczy uzywek tylko za bardzo nie wiem na co zwrocic uwage zeby byla moc.

Jak nic nie znajde to pojde w to co mi zaproponowal mobydick bardzo mi sie podoba ten pomysl , a i jeszcze jedno czy jak bym uzbieral kase to czy zmiana wzmacniacza na nada 356 to dobry pomysl? jakie kable uzyc do zastawu?

 

NAD 356 należy do wzmacniaczy o bardzo charakterystycznym brzmieniu dla tego producenta, jedni je lubią a inni nie. A kable należy dobrać na końcu do zestawu który się ma. Dlatego na początek najlepiej podłączyć je kablami które się ma lub jeśli się ich nie ma to takimi które będą na tyle tanie że nie będzie ich szkoda włożyć potem do szuflady lub trzeba się liczyć z ich koniecznością odsprzedaży. Można też na początek wypożyczać kable dla ich wypróbowania aż znajdzie się właściwe. Jedne wzmacniacze nalezą do tych które są na to mało wrażliwe a inne bardziej. Wzmacniacze impulsowe należą do tych bardziej wrażliwych na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...