Skocz do zawartości

Kino domowe 5.0 (kiedyś 5.1) do specyficznego pokoju - wybór do 3000zł


Kamil Rygiel

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Jako, że to było moje pierwsze odsłuchanie jakichkolwiek kolumn to ciężko mi się odnieść do czegokolwiek. 

Tagi niestety nie było na miejscu lecz opinie pracowników nie były zbyt pozytywne (ciekawe dlaczego?). 

Przy odsłuchaniu QA 2050i wydawało mi się, że nieco brakuje niskich tonów. Czy jest to coś co można wyregulować amplitunerem bądź dokładając suba? Czy poprostu takie jest brzmienie tych kolumn? 

 

PS. Budżet zwiększył się do 4500zł ale to juz ostateczna ostateczność. 

Edytowano przez Kamil Rygiel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

Osatatecznie zdecydowałem się na zestaw Onkyo 686 + Taga 606. Kończę remont mieszkania i narazie mam owy zestaw zamontowany w domu rodzinnym na zasadzie stereo 2.0 podpiętego do TV. Jako, że wcześniej miałem do czynienia z głosnikami komputerowymi oraz wbudowanymi w TV to jestem bardzo zadowolony z tego jak brzmi zestaw. 

Na początku zakładałem, że głośniki będą wykorzystywane w większości przy kinie domowym ale szybko sobie zdałem sprawę, że muzyki się na tym również świetnie słucha i tak jakby odkrywa się ją na nowo. Teraz przychodzi czas na zakup suba. Na początku nastawiałem się na typową kinówkę (Magnat 302a) ale teraz zacząłem poważnie zastanawiać się na konstrukcją zamkniętą aby mieć fun również przy muzyce (Tannoy ts2.8). Mieszkam w mieszkaniu więc napewno nie będę wykorzystywał pełnych możliwości suba ze względu na sąsiadów. 

Dajcie znać co o tym sądzicie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...