Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No i co z tym wydajnym wzmacniaczem?

Bo niektórzy tak piszą.... ehh

No ELACi lubią prąd ale moim zdaniem dogrzewanie obudowy do 50 stopni to jest przesada. Słuchasz za głośno.

JAk tak będziesz go używać to nie wróżę mu długiej pracy.

A kalibracja wyłączona?

Dnia 4.11.2023 o 17:40, jirkash napisał:

Dźwięk jest czysty, bez zniekształceń i ma wystarczającą ilość basu.

ok

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam, wszystkich jeszcze obecnych :)

po namowach znajomego stanąłem w odwrotnej sytuacji - mianowicie zostałem namówiony na komplet Indiana line Tesi661 + yamaha r-n803d. Z racji, że celuję raczej w sprzęt używany i obecnie mieszkam w mniejszej miejscowości nie mam możliwości odsłuchu więc działam trochę poomacku. W chwili obecnej mam zakupione Tesi 661 i szukam amplitunera/wzmacniacza do nich w cenie ok 3000zł (używany) czytając fora yamaha jest chwalona, ale zawsze jest wymieniane dziesiątki innych (oczywiście lepszych wyborów), muzyki słucham bardzo przeróżnej więc zależy mi na uniwersalnym brzmieniu. Muzyki słucham przede wszystkim ze spotify, tv, ogólnie streaming i zależy mi na wygodzie obsługi.

Doszło do sytuacji, w której kompletnie zgłupiałem im więcej czytam tym bardziej się dowiaduję, że "i wzmacniacz był zły i kolumny był złe" ;)

wzmacniacze/amplitunery najczęściej wspominane i które rozważam to wspomniane wcześniej r-N803d, marantz pm7000n, i naginając trochę budżet rozważam dodatkowo Cambridge CXA81 i NAD C368 w połączeniu z jakimś streamerem typu wiim.

Czy jakaś dobra dusza byłaby w stanie doradzić, co byłoby najlepszym wyborem w połączeniu z tesi 661?

I przy okazji przybliżyć czy po podłączeniu streamera kablem optycznym do wzmacniacza będzie on w stanie włączać automatycznie wzmacniacz/regulować głośność? czy będę potrzebował jednego pilota, do włączenia wzmacniacza, drugiego do włączenia streamera i telefonu do obsługi spotify? czy jak włącze na telefonie aplkację to ona automatycznie wybudzi streamer a on wzmacniacz?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i opinie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...