Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 3500,-


kacper.kaps

Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Dla siebie wymarzony zestaw kupiłem. Teraz czas na zestaw dla mojego znajomego.

Budżet ok. 3500,-

Salon około 25m2

Kolega chciałby podłączyć tam tv, konsolę do gier oraz gramofony, czyli sprzęt przeznaczony do filmów, gier oraz muzyki.

Bas powinien schodzić nisko, ale też bez wielkiej przesady. Muzyka głównie elektroniczna + metal.

Myślałem o ampli Yamahy R-N602 + na przykład Pylon Pearl 25 lub 27. Co sądzicie?

Ewentualnie co innego moglibyście polecić w tej cenie? Sprzęt raczej nowy, chyba, że ktoś z Was ma coś ciekawego z używek na sprzedaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kacper.kaps napisał:

Cześć wszystkim.

Dla siebie wymarzony zestaw kupiłem. Teraz czas na zestaw dla mojego znajomego.

Budżet ok. 3500,-

Salon około 25m2

Kolega chciałby podłączyć tam tv, konsolę do gier oraz gramofony, czyli sprzęt przeznaczony do filmów, gier oraz muzyki.

Bas powinien schodzić nisko, ale też bez wielkiej przesady. Muzyka głównie elektroniczna + metal.

Myślałem o ampli Yamahy R-N602 + na przykład Pylon Pearl 25 lub 27. Co sądzicie?

Ewentualnie co innego moglibyście polecić w tej cenie? Sprzęt raczej nowy, chyba, że ktoś z Was ma coś ciekawego z używek na sprzedaż.

Witaj!

W przedstawionym budżecie, który założył sobie Twój kolega. Jesteśmy w stanie złożyć przyzwoity zestaw stereofoniczny. Propozycja amplitunera RN602, to dobry pomysł. Tak dobrze wyposażonego amplitunera, z możliwością rozbudowy do multiroom, nie znajdziemy. Głośniki Pylon Audio, to dobra marka, którą witamy czasami podczas prezentacji. 

Z naszej strony proponujemy, równie ciekawe głośniki, jakimi są Indiana Line Nota 550 X  https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-nota-550.html

Zapraszamy Cię, do jednego z naszych 18-stu salonów na prezentację!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Indiana Line Nota 550 będą zdecydowanie za małe do takiego pomieszczenia. Zestaw Yamaha RN602 + Pylon Audio Pearl 25 to dobry kierunek o dynamicznym i precyzyjnym brzmieniu. Alternatywą dla Pylonów może być Melodika BL40 MKIII, które zagrają melodyjniej z mocniejszym basem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...