Skocz do zawartości

stabilne (niskie/masywne) kolumny + wzmacniacz


Aga92

Recommended Posts

Nie mam pojęcia jaki tranzystor mógłby z nimi zagrać. Moją zasada jest powstrzymanie się od doradzania sprzętu. Tak będzie i w tym wypadku. U mnie JBL grały z lampą. Czasem też na chwilę z tranzystorowym Tandbergiem o lampowym brzmieniu.  Wszystkie Denony , które słyszałem, grały tragicznie w stereo. Może dlatego że to były amplitunery KD. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nawet nie o to chodzi że zasada. Ale jak można ,,za kogoś słyszeć,,? Czasem śmieszą mnie porady tzw branży, która uważa, że właśnie TO a NIE COS INNEGO. Z całym szacunkiem dla tych panów, ale tak nie można.  To , że ktoś powie jaki gatunek muzyki lubi, nie jest żadnym wyznacznikiem tego jakiego sprzętu powinien używać i porady branży uważam bardziej za marketing niż faktycznie sensowne porady. Są, oczywiście bardzo nieliczne wyjątki. Nawet na tym forum. Proszę nie utoższamiać z ilością napisanych postów,. wręcz przeciwnie. Sam miałem przykłąd, kiedy branża odezwała sie nie majac NIC KONKRETNEGO DO POWIEDZENIA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bardzo mi przykro, ale nie podejmę sie doradzenia konkretnych wzmacniaczy.  Nie słuchałem ich zbyt dużo i uważam, że przynajmniej o setki za mało aby komuś doradzać. Jedyne co mogę to opisywać własne wrażenia. Mam trochę odmienne zdanie o doradzaniu jedynie na podstawie opisów w sieci. Co, niestety, praktykuje większość doradców obecnych na TYM forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że podpieram się opiniami z internetu 😉

Bardzo interesują mnie wzmacniacze cyfrowe/impulsowe małe pudełka ale robią duże wrażenie na słuchających!

Własna autopsja SMSL Q5 PRO + CANTON SP206, MAGNAT QUANTUM 673, KEF Q550 

Najbardziej podobał mi się dźwięk z połączenia Q5 + Q550 zresztą słucham tego z stawu praktycznie co tydzień i nadal mi się nie nudzi 👍 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...