Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

11 godzin temu, Matt Daemon napisał:

A to nie jest tania rzecz 😉

Przekaźnik nie jest tani, czy usługa?

Póki co, to chcę się nacieszyć. Żaden serwis, tylko póki co domowy defibrylator, w postaci pojedynczego wysokiego impulsu podanego z pre, czyli volume na 70% i wstaje do życia! :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu przekaznik to przekaznik, byle pasował rozmiarowo i elektrycznie, w praktyce jednak jest cała masa różnego typu wykonania zestykow, współczesne przekazniki w rozmiarze MY2/MY4 to niestety w większości głównie do zastosowań przemysłowych, wystarczy zerknąć w data sheet jaki jest min prad przełączania oraz napiecie, szybko dojdziemy do wniosku że do zastosowań audio srednio się do nadaję. 

Oryginalne przekazniki o ile nie są wypalone można w prosty sposób oczyścić nie powodując wytarcia napylonej warstwy materiału na zestykach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2024 o 09:25, AutoPirat napisał:

Przekaźnik nie jest tani, czy usługa?

Póki co, to chcę się nacieszyć. Żaden serwis, tylko póki co domowy defibrylator, w postaci pojedynczego wysokiego impulsu podanego z pre, czyli volume na 70% i wstaje do życia! :D 

Tym sposobem szybko zmierzasz do pełnego serwisu ;-) 

Jeżeli ma być dobry/dobrze to i jedno i drugie ha ha ale warto się za temat szybko zabrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Matt Daemon napisał:

Tym sposobem szybko zmierzasz do pełnego serwisu 😉

Jeżeli ma być dobry/dobrze to i jedno i drugie ha ha ale warto się za temat szybko zabrać.

Tak i dziękuję. Spokojnie :) - zdaję sobie sprawę, żeby na bieżąco reperować usterki.

Idą wakacje, to może i czasu będzie więcej, to się zaglądnie do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...