Skocz do zawartości

Filmy ostatnio obejrzane


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Rebel Moon cz.2 - jak ktoś oglądał kiedyś drużynę A z lat 80 , kiedy drużyna pomagała wiosce / wieśniakom się obronić przed złym meksykańcem to ten film jest o tym samym tylko z innymi bohaterami oraz inny krajobraz ... także takie naciągane 4/10

 

Diuna 2 - polecam przeskoczyć pierwszą godzinę , kompletna nuda , wrzucone by było więcej filmu , akcja i cokolwiek dzieje się później. Wszędzie spory hype , a jednak wielkiego szału nie było

Muzyka/dźwięk robią klimat - ogólnie słabiej niż cz.1 , końcówka zapowiada cz.3 , jak dla mnie 7/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dune 2 w imaxie. chyba lepszego filmu w kinie nie widziałem. bardzo ciekawe studium fundamentalizmu religijnego. trochę szkoda pominięcia wątku ekologicznego, który w sumie jest motywem przewodnim książki, no i zakończenie zmienili, ale jakoś nie razi.

nieczęsty ostatnio film, który ma zbilansowany stosunek wybuchów do treści, nie męczy dzięki temu.

film nakrecony obiektywami z czasów ZSRR i ichnuej produkcji z minimalną ilością green screena (treser czerwi to przekozak 😉)

spoiler

film zaczyna się paleniem zwłok i kończy paleniem zwłok. w punkt podsumowana każda rewolucja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2024 o 16:27, Chmarski napisał:

A ja wczoraj znowu obejrzałem Sekretne życie Waltera Mitty.

Muzyka też bardzo przyjemna. 

Dnia 21.04.2024 o 10:43, Pitt39 napisał:

Pociąg właśnie leciał na jedynce.

Film w każdym calu świętny, a muzyka to wisienka na tym kinematograficznym torcie. 

 

Który Pociąg? Jest ich więcej :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stach_s napisał:

Muzyka też bardzo przyjemna. 

Który Pociąg? Jest ich więcej :D

 

Ten z Cybulskim i Niemczykiem. Wspaniałe kino, ale ja lubie starocie :D

Ps. Ostatnio zabrałem sie za oglądanie laureatów konkursu w Cannes(tych co nie widziałem) i to jeden z tych, który dziurę w głowie wywiercił.

Screenshot_20240425_170323_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...